destek@sosyaldanisman.com
+90 (212) 909 03 95

Facebook Toplu Mesaj Silme İşlemi

Facebook Toplu Mesaj Silme İşlemi
27 Eylül 2022
Sosyal Danışman

Sosyal medya üzerinde en çok kullanılan platformlardan biri olan facebook toplu mesaj silme işlemi nasıl yapılacağı konusunda sizleri bilgilendirmek isteriz. En güncel bilgiler ile sizlere hem zaman kazandırmayı hem de kolay yapılacak işlemler de kolaylık sağlamak isteriz.

Bu nedenle birçok insanın bu gibi basit soruları araştırmak için internet sitesinden faydalanmak ister. İşte bu sırada sizlere en doğru bilgiler ile karşınıza çıkar ve adımlarınızı doğru bir şekilde atabilirsiniz.

Alınan Mesajlar Nasıl Silinir?

Facebook uygulaması üzerinden alınan ya da gönderilen mesajlar belli bir süre sonra yük olur. Mesajlar her ne kadar kısım kısım ya da tek tek silinse de bazen hepsinden kurtulmak ve hafiflemek isteriz. Tek Tek mesaj silmek herkesi bildiği bir işlemdir. Peki, facebook toplu mesaj silme işlemi nasıl yapılır? Bu konuda yapılan güncellemeler ve eklenen bilgiler dahilinde adım adım silmek mümkündür.

Facebook Uygulamasında Mesajları Toplu Silme için Uygulama Gerekir Mi?

Facebook uygulaması üzerindeki mesajları toplu silme işlemi yapmak için ayrı bir uygulama ya da ek bir program gerekli midir? Bu konuları sizler için araştırdık.

Kısaca sıralayacak olursak;

  • Toplu mesaj silmek için mesaj silme kodu kullanmak,
  • Mesaj silme işlemi için oluşturulan farklı bir uygulama kullanmak,
  • Mobil uygulamalar üzerinde toplu olarak mesaj silme gibi.

Yukarıda sıralananlar herkesin bildiği basit adımlar olsa da oldukça işe yarayan işlemlerdir.

Mesaj Silme Koduna Nasıl Ulaşılabilir?

Öncelikle şunu da belirtebiliriz ki, mesaj silme kodu ile toplu mesaj silme işlemi işe yarayacağı düşünülse de bazı durumlarda işe yaramayabiliyor. Yine de denenebilir, bir adımdır. Sosyal medya üzerinde bu toplu mesaj silme kodları mevcuttur. Bu kodlar ile işlemleriniz için kullanabilirsiniz.

Facebook Toplu Mesaj Silme Mobil Uygulamada Yapılabilir Mi?

Facebook gelen mesajları mobil olan Messenger uygulamasından toplu olarak silmek maalesef mümkün değildir. Facebook gelen ya da gönderilen mesajları toplu silmek için masaüstü olarak uygulamayı açmak gerekir. Ancak buradan giriş yapabilirseniz mesajları toplu olarak silebilirsiniz. Hatta mobil uygulamaya girildiğinde mesajların silinip silinmediği konusunda endişeniz olmasın. Aynı anda orada mesajlar silinmektedir.

Yorum Yap

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta