destek@sosyaldanisman.com
+90 (212) 909 03 95

Twitter Fotoğraf İndir - Ücretsiz Twitter Video İndir 2023

Bu hizmeti kullanabilmek için yorum atmanız gerekmektedir. Fotoğraflar anında cihazınıza indirilir.

2 Değerlendirme
Ortalama: 5/5

Twitter Fotoğraf İndir - Ücretsiz Twitter Video İndir 2023

Bu hizmeti kullanabilmek için yorum atmanız gerekmektedir. Fotoğraflar anında cihazınıza indirilir.

Yorum yapabilmeniz için ilk olarak siteyi sık kullanılanlara eklemeniz gerekmektedir. Bunun için bilgisayar kullanıyorsanız CTRL+D tuşlarına basabilirsiniz.


Yorum yapabilmeniz için sık kullanılanlara ekledikten sonra herhangi bir platform'da siteyi paylaşmanız gerekmektedir.
(Dikkat: sosyal medya hesabınızda sitemizi paylaşmanız gerekmektedir. paylaşmamanız durumunda işleminiz gerçekleşmeyecektir.)


Ardından devam ederek yorum yapabilirsiniz..

Yorum Yap


Ali Çoksever 10.08.2022 13:05

arkadaşlarıma önerdim

Twitter Fotoğraf İndir

Pek çok kişi tarafından sıklıkla kullanılan sosyal medya platformu olan Twitter fotoğraf indir işlemi için bilinmesi gereken bazı durumlar vardır. Yaygın olarak kullanılan ve neredeyse her saniye yüzlerce ve hatta binlerce fotoğraf paylaşılan Twitter'dan fotoğraf indirmek aslında mümkündür.

Telefon veya bilgisayar aracılığıyla Twitter'dan fotoğraf indirmek konusu pek çok kişinin merak ettiği bir durumdur. Twitter'dan fotoğraf indirmek için yapılması gereken ve takip edilmesi lazım gelen işlem basamakları vardır.

Twitter Resim Nasıl İndirilir?

Twitter'da paylaşılan resimleri indirebilmek için öncelikle kullandığınız işletim sisteminin önemli olduğunu bilmeniz gerekir. Buna göre kullandığınız işletim sistemi Android, iOS veya bilgisayara Twitter'dan resim indirmek farklı şekillerde gerçekleştirilir.

Twitter'dan Android işletim sistemi ile resim indirmek için yapılması gerekenler şunlardır;

 • Twitter uygulamasını Android işletim sistemi olan telefonunuza indirin.
 • Söz konusu telefonunuz aracılığı ile Twitter hesabınızı şifreniz ile açın
 • Twitter'daki içeriğe göz atın ve indirmek istediğiniz resmi bulun.

İndirmek istediğiniz resmi büyüterek Android depolama alanına kaydetmek için sağ üst köşedeki düğmeye dokunun.

Bu işlemin ardından istediğiniz resmin galerinize indiğini göreceksiniz.

Twitter'dan iOS işletim sistemi olan telefonlara da resim indirmek mümkündür. Bu işlem için öncelikle telefonunuzun gizlilik ayarlarını değiştirmeniz gerekecektir. İOS ile açtığınız hesabınızda indirmek istediğiniz resmin üzerini tıklayarak Twitter anahtarına dokunun ve bu işlemin ardından da resmi indirebilirsiniz.

Twitter hesabınızı eğer ki bilgisayarınızla kullanıyorsanız, bilgisayarınıza da istediğiniz fotoğrafı indirmeniz mümkündür.

Twitter'dan bilgisayarınıza resim indirmek için yapılacak işlemler şunlardır;

 • Bilgiyazarınızda Twitter'ı açın ve şifrenizi kullanarak Twitter hesabınızla giriş yapın.
 • Twitter hesabını kullanırken indirmek istediğiniz hedef görüntüyü bulun.
 • Burada yeni bir pencerede açmak için resme dokunun.
 • Resme sağ tıklayın, Resmi Kaydet'i seçin ve ardından bir klasör seçin.

Bu işlemleri yaptığınızda seçtiğiniz resmin bilgisayarınıza indiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Twitter Fotoğraf İndirme Programı

Twitter kullanıcılarının uygulama üzerinden diledikleri fotoğrafları indirmelerine yarayan birçok program bulunmaktadır. Hatta bazı programlar söz konusu uygulama üzerinden hem fotoğraf hem de video indirmeye yarar. Birçoğu ücretsiz olan bu programların güvenilir olmalarını kullanmak için dikkatli olmak gerekmektedir.

Twitter resim indirmek artık birçok program sayesinde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Böylece internet bağlantısının olmadığı veya sabit olmayan internet bağlantılarının olmadığı bir yerde bile, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman Twitter'dan fotoğraf indirebilirsiniz.

Twitter Kapak Fotoğrafı İndir

Twitter'da takip ettiğiniz bir kullanıcının profilinde kullandığı kapak fotoğrafını indirmek isteyebilirsiniz. Çok beğendiğiniz ve indirmek istediğiniz Twitter kapak fotoğraflarını indirmek diğer fotoğraflarda olduğu gibi sağ tıklamakla olmuyor maalesef.

Ancak, Twitter kapak resmi indirmek için kullanılabilecek yöntem basamakları şunladır;

 • Öncelikle kapak fotoğrafınızı indirmek istediğiniz profili ve profil kapak fotoğrafını açın
 • Açmış olduğunuz profilde iken klavyeden "F12" tuşuna basın,
 • Cihaz üzerinden F12 tuşu tıklandıktan itibaren karşınıza gelen alandan kaynak bölümüne gitmeniz gerekecek,
 • Açılan bu yeni alan üzerinden indirici olan dizin seçilerek, geçici Twitter fotoğraflarının bulunduğu alana gidilir,

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra açılan pencereden profil resminin üzerine tıklamak ve bunu yeni sekmede açmak ya da kaydetmek mümkün olacaktır.

Twitter Toplu Fotoğraf İndir

Twitter kullanıcılarının tek seferde adeta bir albüm gibi birçok fotoğrafı paylaştığını görebilirsiniz. Bu fotoğrafların her birini tek seferde toplu olarak indirmek de mümkündür. Ancak toplu fotoğraf indirebilmek için bu konuya özel geliştirilmiş programlar kullanılmaktadır. Güvenilir bir toplu fotoğraf indirme programını indirdikten sonra bu işlemi başarıyla yapabilirsiniz.

Söz konusu programı indirdikten sonra toplu fotoğraf indirmek için;

 • Programda ekran adı yazılan yere resmini indirmek istediğimiz kişinin kullanıcı adını girin
 • Ardından İndir'e tıklayın ve kaydetmek için bir cihazınızdan konum seçin.

Bu kadar basit bir işlem sırası ile dilediğiniz Twitter kullanıcısının paylaştığı toplu fotoğrafları tek seferde indirmeniz mümkün olacaktır.

Twitter’dan Video İndirme ios Ücretsiz

Twitter, tek tıklamayla fotoğraf indirmenize izin veren bir platformdur ancak ne yazık ki, aynı şey video indirmeleri için geçerli değildir. Twitter üzerinden video indirmek her ne kadar tek tıkla mümkün olmasa da tamamen imkansız da değildir.

Android sistemde biraz daha kolay olsa da iOS kullanıcıları için Twitter'dan video indirme işlemi biraz daha zorludur. İOS kullanıcılarının Twitter üzerinden video indirebilmeleri için her şeyden önce, tıpkı Android platformunda olduğu gibi bir video indirme programına ihtiyaçları vardır.

iOS işletim sistemi için hazırlanan video indirme programını indirdikten sonra Twitter uygulamasından indirmek istediğiniz videoyu seçmek gerekecek.

İOS kullanıcılarının Twitter’dan video indirmek için yapacakları işlemler şunlardır;

 • İndirdiğiniz video indirme programını tıklayarak açın
 • Açılan program üzerinden Twitter uygulamasına gidin
 • Twitter üzerinden indirmek istediğiniz videoyu bularak videoya girin
 • Söz konusu videoyu seçtikten sonra paylaş butonuna basarak videoyu indirin

Sisteme paylaş komutu verdiğinizde videonun nereye kaydedileceğini belirleyerek videoyu kolaylıkla indirebilirsiniz.

Twitter’dan Video İndirme Android Ücretsiz

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'da her gün binlerce yeni video ve fotoğraf paylaşılıyor. Fotoğraf indirmek için kullanılabilecek bir buton olsa da Twitter'da video indirmek için böyle bir buton yok.

Android işletim sistemlerini kullanan mobil platformları arasında en kolay video indirme platformudur. Twitter'dan video indirmek için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek. Ardından Twitter uygulamasını açtıktan sonra indirmek istediğiniz videoyu seçmeniz yeterlidir.

Twitter üzerinden Android ile ücretsiz video indirmek için sırasıyla;

 • Twitter Video Downloader adlı uygulamayı indirin
 • İndirdiğiniz uygulamayı açarak gerekli uygulama izinlerini verin
 • Uygulama üzerinden Twitter hesabınızı şifre girerek açın.
 • İndirmek istediğiniz videoyu belirleyin ve paylaş komutu verin.
 • Paylaş komutunun ardından Twitter İndiriciyi seçin.

Bu işlemleri sırasıyla yaptıktan sonra indir komutu verdiğinizde video indirme işlemi tamamlanacaktır.

Twitter Dm Video İndirme

Bu uygulama birçok kişi tarafından bilinmeyen ve sıklıkla kullanılmayan bir uygulama türüdür. Twitter'da size özel olarak gönderilen bir videoyu indirmeniz, bir başkasına göndermeniz veya bir davada kullanmanız, Twitter'dan indirmeniz ve diske kaydetmeniz gerekebilir. Ancak sadece Twitter'a bakmanın mümkün olduğunu görüyorsunuz, indirme seçeneği bulunmaz.

Söz konusu Twetter dm indirmeleri aslında hiç de zor bir uygulama değildir. Bu işlemi yapabilmek için her şeyden önce, bir mobil platformdan normal bir bilgisayara geçmeniz gerekir. Ardından Chrome tarayıcıyı kullanarak ilgili eklentiler eklenerek ücretsiz olarak işlem tamamlanabilir.

Twitter Video İndirme Botu

Twitter'ın orijinal olarak video indirmek için bir butonu bulunmaz. Tweet'leri etiketleyebilirsiniz, ancak bu videoları çevrimdışı izleme sorununu çözmez. Ancak, Twitter'dan Android, iOS ve masaüstü cihazlara video indirmek için çeşitli yöntemler vardır.

Twitter üzerinden video indirmek için çeşitli bot uygulamalar kullanmak da mümkündür. Video Downloader Bot, Tweet'lerle gönderilen videoları indirmenize izin veren Twitter botlarından biridir. Video Downloader Bot, diğer botlarla benzer bir mantıkla çalışır. Video Downloader Bot'u kullanarak bir tweet videosu indirmek için @DownloaderBot'tan faydalanmak en doğru işlem olacaktır. Video Downloader Bot, saniyeler içinde yanıt olarak videoyu bir tweet olarak indirmeniz için size bir bağlantı gönderir.

Sıkça Sorulan Sorular

Twitter Fotoğraf İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Twitter fotoğraf indirme işlemi için aşağıdaki adımları sırasıyla yapmanız gerekir;

 • Bu sayfayı tarayıcınızdan sık kullanılanlara ekleyin. Bu işlemi CTRL tuşuna basılı tuttuktan sonra D harfine basarak yapabilirsiniz. Ardından ''Siteyi Sık Kullanılanlara Ekledim'' butonuna basın.
 • Sonrasında ise Facebook, Twitter, Pinterest, Whatsapp, Telegram'da Paylaş butonlarından bir tanesini kullanarak paylaşım yapın. 
 • Son olarak ise konuyla alakalı kısa bir yorum yaptıktan sonra açılan pencereden Twitter fotoğraf indirme işlemini yapabilirsiniz.

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta