Instagram Canlı Yayın İzleyici Nedir?

 

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformları arasında başı çeken Instagram, uygulamasına her geçen gün yeni özellikler eklemekte. Bu özelliklerden biride 2017 yılında gelen canlı yayın özelliği oldu.

 

Kullanıcılar canlı yayın açarak takipçilerine anlık görüntü ve ses aktarımı yapabilmekte. Bu özelliğe istinaden, canlı yayınlarınızda kullanabileceğiniz Instagram canlı yayın izleyici hizmetimizi aktif ettik.

 

Instagram Canlı Yayın İzlenme

 

Instagram canlı yayınlarınızın katılımcı sayısını arttırmak istiyorsanız Sosyal Danışman’ın Instagram canlı yayın izlenme paketlerine göz atabilir ve size uygun olan paketi seçerek satın alabilirsiniz.

 

Instagram canlı yayın izleyici hizmetimiz anlık olarak çalışmaktadır. Yani buda demek oluyorki, sipariş verdiğiniz an canlı yayınınıza yeni izleyiciler katılmış olucaktır.

 

Instagram Canlı Yayın İZLENME Hilesi şifresiz

 

Sizlerden canlı yayınınıza izleyici göndermek için herhangi bir şifre talep etmiyoruz. Bu işlem için Instagram hesabınızın şifresine kesinlikle ihtiyaç yoktur. Lütfen Instagram şifreinizi isteyen hiçbir siteye şifre paylaşımı yapmayınız. Bu hesabınız için tamamen risk taşıyan bir eylemdir.

 

Instagram Canlı Yayın Takipçi Satın Al

 

Kullanıcılar Instagram canlı yayınlarına takipçi satın alabileceklerini düşünmekteler. Canlı yayınların takipçisi olmaz. Sadece izleyici dediğimiz katılımcılar olabilir. Takipçi ayrı birşeydir ve o Instagram profiliniz içindir.

 

Instagram Canlı Yayın İzleyici Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Instagram canlı yayın izleyici satın almaya karar veren kullanıcılarımız bazı noktalarda hatalar yapmaktadır. Bunlardan biri canlı yayın başlamadan evvel sipariş vermelidir. Lütfen Instagram’da canı yayın başlattıktan sonra izleyici siparişi veriniz. Aksi taktirde hata oluşur ve işlem yanar. İptali/iadesi mümkün değildir.

 

 

Bir diğer hata ise, canlı yayın esnasında yayını kapatma/tekrar açmak, yeni katılımcılar eklemek gibi işlemlerdir. Yayını kapatıp açarsanız veya yayına yeni bir katılımcıyı alırsanız/çıkartırsanız, IP adresiniz değiştiği için izleyiciler düşer ve tekrar gelmezler. Bunun için yeniden sipariş vermeniz gerekir.

 

Sık karşılaşılan hatalardan bir diğeride hatalı kullanıcı adının girilmesi ve hesabın gizli olmasıdır. Instagram canlı yayın izlenme satın alırken sipariş formuna lütfen sadece Instagram kullanıcı adınızı yazınız. Ayrıca hesabınız gizli olursa canlı yayına başkaları giremez. Lütfen hesabınızın herkese açık olmasına dikkat ediniz. Hatalı kullanıcı adı ve gizli hesaba verilecek Instagram canlı yayın izlenme siparişlerinde, izleyiciler gelmediği taktirde iptal/iade durumu mümkün değildir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Almak İstiyorum

 

Bunun için ilk önce canlı yayınınıza kaç kişinin gelmesini kararlaştırın ve ona uygun paketi seçin. Sonrasında hesabınız gizliyse herkese açık yapın ve canlı yayını başlatın.

Size uygun paketi satın alma ekranına gelin ve Instagram kullanıcı adınızı girerek sipariş formuna ulaşın.

Ödemenizi yaparak siparişi tamamlayın.

Hemen ardından izleyiciler canlı yayına gelicektir.

 

  • Not: canlı yayını kapat-aç yaparsanız IP adresi değişeceği için izleyiciler tekrar gelmez. İzleyicilerin canlı yayında kalma süreleri 60 DK’dır. Canlı yayına yeni bir katılımcıyı alırsanız veya katılımcıyı çıkartırsanız IP adresi değişeceği için izleyiciler çıkar ve tekrar gelmez.

 

Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Aldım. İzleyiciler Ne Zaman Gelir?

 

Ödemenizi yaptıktan hemen sonra canlı yayınınız açıksa izleyiciler gelir. Fakat canlı yayınınız açık değilse izleyiciler gelmez. İlk önce canlı yayını açıp sonra sipariş vermeniz gerekir.

 

Instagram Canlı Yayın İzleyici Fiyatları Nedir?

 

Dolar kuruna göre fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Ama en uygun Instagram canlı yayın izleyici fiyatları 11,90 TL’den başlamaktadır.

 

Canlı Yayın İzlenmelerde Düşüş Olur mu?

 

Canlı yayını kapatıp açarsanız, yayına yeni katılımcı ekleyip çıkartırsanız IP adresi değiştiği için canlı yayın izleyicileriniz gider ve geri gelmez. Ama kapatıp açılmayan yayınlarda ve yeni katılımcı alıp çıkartılmayan yayınlarda 60 DK’ya kadar izleyebilmekteler.

 

 

Canlı Yayın İzlenmeler Gerçek mi?

 

Evet, Instagram canlı yayın izlenme satın aldığınızda sizlere %100 gerçek kullanıcıların gönderimini yapmaktayız.

 

Instagram Canlı Yayın İzleyicilerin Etkisi Olur mu?

 

Tabii ki, kendi takipçileriniz canlı yayın izleyicilerinin yüksek olduğunu görünce bu kalabalığa hayret edicektir.