Instagram Hikaye Nedir?

 

Instagram’da normal paylaşımlarınızın yanı sıra, profilinizde 24 saat boyunca kalabilen ve 24 saatin sonunda da otomatik olarak silinen hikayeler paylaşabiliyorsunuz.

 

Bu hikayeler daha çok kullanıcıların günlük hayatlarından video ve fotoğraflar olarak görülmekte. Ayrıca Instagram hikaye özelliğine Instagram story özelliğide denilebilmektedir.

 

Instagram Hikaye Görüntülenme Satın Al

 

Hikayelerinizin görüntülenme sayısını yükseltmeye ihtiyaç duyuyorsanız eğer, Sosyal Danışman’ın Instagram hikaye izlenme satın al hizmetini kullanarak fenomenliğe adımınızı atabilirsiniz.

 

 

Minimum 500 hikaye görüntüleme ve maksimum 50000 hikaye görüntüleme gönderebilmekteyiz. Profilinizdeki tüm hikayelere görüntüleme gider. Yani 5000 hikaye görüntülenme satın aldınız diyelim, profilinizde bulunan tüm hikayelere 5000er ader izlenme gider.

 

İnstagram story İZLENME ARTTIRMA

 

Instagram’ın hikaye özelliğinin bir diğer adıda story’dir. Yani story ile hikaye aynı özelliklerdir. Sosyal Danışman üzerinden Instagram story izlenme satın alabilirsiniz. Birkaç adımdan oluşan sipariş adımlarını tamamladıktan sonra, izlenmeleriniz story’lerinize gelir ve Instagram profilinizin görünüşünde büyük bir artış yaşanır.

 

Instagram Hikaye Görüntülenme Nasıl Satın Alınır?

 

Her hizmetimizde olduğu gibi, Instagram hikaye görüntülenme satın aldığınızda da Instagram profiliniz herkese açık olmak zorundadır.

 

Eğer profiliniz herkese açıksa, hikayelerinize ne kadar görüntüleme gelmesini istediğinizi belirlemeniz lazım.

 

Görüntüleme sayınızı belirlediyseniz eğer, sipariş ekranına ilerleyebilirsiniz. Sipariş ekranında sizlerden sadece kullanıcı adı istenicektir ve sistem profilinizdeki tüm hikayelere izlenme göndericektir. Yani lütfen hikayenizin linkini değil, sadece Instagram kullanıcı adınızı sipariş formunuza giriniz.

 

Örneğin: 10000 hikaye görüntülenme satın aldınız diyelim, profilinizde bulunan hikayelerin hepsine 10000er adet hikaye izlenme gönderilir.

 

Instagram Hikaye Görüntüleme Ne İşe Yarar?

 

Instagram profilinizin prestiji için bazı rakamların fazla görünmesi, insanlar açısından güven kazandıran bir eylemdir. Bu önem taşıyan rakamlardan biride, Instagram’da milyonlarca kişinin kullanarak arttırdığı Instagram hikaye görüntüleme hizmetidir.

 

Instagram üzerinde müşteriniz var diyelim, sizin profilini incelediğinde ilk kontrol edeceği takipçi, beğeni gibi durumlardır.

 

Bu sayıların yüksek olmasıyla birlikte, müşterinin güvenini daha çok kazanmanız mümkün. Bu sebepten ötürü Sosyal Danışman olarak Instagram hikaye izlenmelerinizi hızlıca yüklemekteyiz.

 

Instagram Hikayede Link Paylaşma

 

Instagram hikayelerinde link paylaşan hesapları mutlaka görmüşsünüzdür. Bu özellik her profilde kullanılamamaktadır maalesef. Instagram hikayenizde link paylaşabilirsiniz ancak bunun için minimum 10000 takipçiye sahip olmanız gerekir.

 

Bazı kullanıcılar bu durumu bilmediği için yeni hesap açarak VS. denemeye çalışmaktadır. 10000 takipçiyi geçmediğiniz sürece hiçbir hesapta hikayede link paylaşamazsınız.

 

Ayrıca Instagram bu özelliği ilk olalarak mavi tikkli hesapların kullanımına açmıştı. Sonrasında yaptığı güncellemeyle 10000 takipçi barajını ecen herkese bu özelliği açmaya karar verdi.

 

Instagram’da hikayede link paylaşabilmeniz için Instagram takipçi satın al düşünürseniz eğer, Sosyal Danışman olarak 10,90 TL’den başlayan güvenilir organik takipçi paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Instagram Hikaye Görüntülenme Nasıl Satın Alınır?

 

Eğer Instagram hikayelerinize görüntüleme satın almaya karar verdiyseniz, ilk önce hesabınızın herkese açık olduğunu teyit etmeniz gerekir.

 

  • Sonrasında almak istediğiniz miktara karar vererek paketi satın alma sayfasına gelinir.

 

  • Burada istenilen bilgiler eksiksiz doldurulur. Instagram hikaye görüntüleme satın alırken, lütfen kullanıcı adı kısmına sadece başında @ işareti olmadan Instagram kullanıcı adınızı yazınız.

 

 

Instagram Hikaye İzlenmeler Gerçek midir?

 

Instagram hikaye görüntüleme hizmeti satın aldığınızda, sizlere dünya geneli %100 gerçek, %100 aktif kullanıcılar gönderilir.

 

Instagram Hikaye İzlenme Ücretleri Nedir?

 

Hikaye izlenmelerimizin ücreti 1 TL’den başlamaktadır.

 

Instagram Hikaye İzlenmlerinin Hesabıma Bir Zararı Olur mu?

 

Hayır, herhangi bir zararı olmaz. Aksine doğal bir artış yapıldığı için etkilerini görüceksinizdir.

 

 

Instagram Hikaye İzlenme Satın Aldım. Ne zaman Yüklenir?

 

Ödemenizin akabinden hemen sonra Instagram hikaye görüntüleme işleminiz başlar.

 

Hikaye İzlenmelerimde Herhangi Bir Düşüş Olur mu?

 

Hayır, alacağınız Instagram hikaye izlenme paketlerinde herhangi bir düşüş durumu söz konusu değildir.