destek@sosyaldanisman.com
+90 (212) 909 03 95

Instagram Fotoğraf İndir - Video İndir - Sosyal Danışman

Bu hizmeti kullanabilmek için yorum atmanız gerekmektedir.

1 Değerlendirme
Ortalama: 5/5

Instagram Fotoğraf İndir - Video İndir - Sosyal Danışman

Bu hizmeti kullanabilmek için yorum atmanız gerekmektedir.

Yorum yapabilmeniz için ilk olarak siteyi sık kullanılanlara eklemeniz gerekmektedir. Bunun için bilgisayar kullanıyorsanız CTRL+D tuşlarına basabilirsiniz.


Yorum yapabilmeniz için sık kullanılanlara ekledikten sonra herhangi bir platform'da siteyi paylaşmanız gerekmektedir.
(Dikkat: sosyal medya hesabınızda sitemizi paylaşmanız gerekmektedir. paylaşmamanız durumunda işleminiz gerçekleşmeyecektir.)


Ardından devam ederek yorum yapabilirsiniz..

Yorum Yap


Instagram Fotoğraf Nasıl İndirilir?

Instagram fotoğraf indirme talebinde bulunan kişilerin izlemesi gereken iki farklı yol var. Bu yollar vasıtasıyla dilediğiniz fotoğrafları hızlı ve kolay bir şekilde cep telefonunuza indirebileceksiniz.

Instagram üzerinden fotoğraf indirebilmeniz için uygulamanız gereken adımlar aşağıda verildiği gibidir,

  • İlk olarak Instagram fotoğraf indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken işlem oldukça basit. Günümüzde pek çok insan bu yöntemi kullanarak dilediği fotoğrafı cep telefonuna kaydedebiliyor.

Instagram üzerinden beğendiğiniz bir fotoğrafa gelerek ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ekran görüntüsü aldığınız fotoğrafı düzenleyerek fotoğrafın fazlalıklarından kurtulabilirsiniz. Bu yöntem ile fotoğrafların görüntü kalitesinde bir miktar düşüş gözlenebilir.

  • Instagram’da fotoğraf indirmek için uygulamanız gereken bir diğer yol ise üçüncü parti uygulamalardan yararlanmaktır. Bu uygulamalar ile Instagram’da beğendiğiniz fotoğrafları hızlı bir şekilde kalitesi bozulmadan indirebileceksiniz. Ancak bu hususta dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Bu da uygulamaların güvenliği problemidir.

İndirmiş olduğunuz uygulamanın ne kadar güvenli olduğunu araştırmalısınız. Bazı uygulamalar sizlerden gerekli gereksiz birçok izin isteyebilir. Bu da Instagram hesabınızın güvenliğini tehlikeye sokabilir.

Instagram Fotoğraf İndirme Ne İşe Yarar?

Instagram fotoğraf indirme sayesinde hoşunuza giden tüm fotoğrafları mobil cihazınıza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Özellikle Instagram’da sayfası olanların sıklıkla tercih ettiği bu yöntem ile mevcut sayfalarınız için de büyük bir arşiv oluşturabilirsiniz. Daha sonra indirmiş olduğunuz bu fotoğrafları düzenleyerek ister kişisel olarak kullanabilir isterseniz sayfalarınız için kullanabilirsiniz.

Instagram’da Fotoğraf Galeriye Nasıl Kaydedilir?

Instagram kullanıcılarının cevabını aradığı pek çok soru var. Bu sorulardan bir tanesi de Instagram’da beğendikleri fotoğrafları nasıl galeriye kaydedecekleri sorusu olmuştur. Yukarıdaki mantıkla yola çıkarsak aynı şekilde Instagram’da beğendiğiniz fotoğrafları galerinize kaydedebilirsiniz. Bunun için fotoğraf üzerine gelerek ekran görüntüsü alabilir ya da üçüncü parti uygulamalardan destek alabilirsiniz. Bu üçüncü parti uygulamalrdan biriside, SosyalDanışman firmasının sağladığı Instagram fotoğraf indirme aracıdır.

Görüldüğü üzere Instagram fotoğraf indirme son derece basit ve kolay bir yöntemdir. Bahsettiğimiz şekilde ilerlendiği takdirde Instagram üzerindeki tüm fotoğrafları hızlı ve güvenli bir şekilde fotoğraf galerinize indirebileceksiniz.

Telefona Fotoğraf İndirme

Instagram kullanıcıları tarafından en çok merak edilen konulardan biri de budur. Instagram üzerinden telefona fotoğraf indirmek diğer platformlara göre biraz daha uğraştırıcıdır. Örneğin Twitter ya da Facebook’ta fotoğrafı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmek için yalnızca resme sağ tıklayıp kaydetmeniz yeterlidir. Ancak Instagram’da durum tamamen farklıdır. Bu yüzden üçüncü parti uygulamalardan yararlanılmalıdır.

Instagram Bilgisayara (PC) Fotoğraf İndirme

Instagram fotoğraf indirme işlemini bilgisayarlarınız içinde yapabilirsiniz. Instagram’daki bir fotoğrafı bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olucaktır.

  • Instagram hesabınıza giriş yapın ve indirmek istediğiniz fotoğrafı açın.

  • Ekranın herhangi bir yerine Mouse ile sağ tıklayın ve “Linki kopyala” butonuna tıklayın.

  • SosyalDanışman sitesinden Instagram fotoğraf indirme aracını açın.

Açılan sayfada ilgili bölüme kopyaladığınız linki yapıştırın.

  • Gelen ekranda Instagram fotoğraf indirme işlemini yapabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz adımları uygulayarak sizlerde kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde bilgisayarınıza beğenmiş olduğunuz Instagram fotoğraflarınızı indirebilirsiniz. Instagram fotoğraf indirme hem mobil cihazlar için hem de bilgisayarlar için farklı işlemler gerektirir. Yukarıda yer alan yöntemleri mevcut cihazlarınıza göre kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta