Yükleniyor.

Instagram Fotoğraf İndir

Pek çok sosyal medya platformu üzerinden fotoğrafları rahat, hızlı ve kolay bir şekilde indirebiliyorsunuz. Ancak Instagram üzerinden fotoğraf indirmek uygulamasız mümkün değil. Bu sebepten dolayı Instagram platformu üzerinden beğendiğiniz bir fotoğrafı indirebilmek için üçüncü parti uygulamalardan destek almalısınız. Instagram fotoğraf indirme konusunun önemi gün geçtikçe önemini arttırıyor. Arama motorları üzerinden yapılan aramalarda da bu konunun ne denli mühim olduğu pek çok kişi tarafından görülebiliyor.

Instagram Fotoğraf Nasıl İndirilir?

 

Instagram fotoğraf indirme talebinde bulunan kişilerin izlemesi gereken iki farklı yol var. Bu yollar vasıtasıyla dilediğiniz fotoğrafları hızlı ve kolay bir şekilde cep telefonunuza indirebileceksiniz.

 

Instagram üzerinden fotoğraf indirebilmeniz için uygulamanız gereken adımlar aşağıda verildiği gibidir,

 

Instagram üzerinden beğendiğiniz bir fotoğrafa gelerek ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ekran görüntüsü aldığınız fotoğrafı düzenleyerek fotoğrafın fazlalıklarından kurtulabilirsiniz. Bu yöntem ile fotoğrafların görüntü kalitesinde bir miktar düşüş gözlenebilir.

 

İndirmiş olduğunuz uygulamanın ne kadar güvenli olduğunu araştırmalısınız. Bazı uygulamalar sizlerden gerekli gereksiz birçok izin isteyebilir. Bu da Instagram hesabınızın güvenliğini tehlikeye sokabilir.

 

Instagram Fotoğraf İndirme Ne İşe Yarar?

 

Instagram fotoğraf indirme sayesinde hoşunuza giden tüm fotoğrafları mobil cihazınıza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Özellikle Instagram’da sayfası olanların sıklıkla tercih ettiği bu yöntem ile mevcut sayfalarınız için de büyük bir arşiv oluşturabilirsiniz. Daha sonra indirmiş olduğunuz bu fotoğrafları düzenleyerek ister kişisel olarak kullanabilir isterseniz sayfalarınız için kullanabilirsiniz.

 

Instagram’da Fotoğraf Galeriye Nasıl Kaydedilir?

 

Instagram kullanıcılarının cevabını aradığı pek çok soru var. Bu sorulardan bir tanesi de Instagram’da beğendikleri fotoğrafları nasıl galeriye kaydedecekleri sorusu olmuştur. Yukarıdaki mantıkla yola çıkarsak aynı şekilde Instagram’da beğendiğiniz fotoğrafları galerinize kaydedebilirsiniz. Bunun için fotoğraf üzerine gelerek ekran görüntüsü alabilir ya da üçüncü parti uygulamalardan destek alabilirsiniz. Bu üçüncü parti uygulamalrdan biriside, SosyalDanışman firmasının sağladığı Instagram fotoğraf indirme aracıdır.

 

Görüldüğü üzere Instagram fotoğraf indirme son derece basit ve kolay bir yöntemdir. Bahsettiğimiz şekilde ilerlendiği takdirde Instagram üzerindeki tüm fotoğrafları hızlı ve güvenli bir şekilde fotoğraf galerinize indirebileceksiniz.

 

Telefona Fotoğraf İndirme

 

Instagram kullanıcıları tarafından en çok merak edilen konulardan biri de budur. Instagram üzerinden telefona fotoğraf indirmek diğer platformlara göre biraz daha uğraştırıcıdır. Örneğin Twitter ya da Facebook’ta fotoğrafı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmek için yalnızca resme sağ tıklayıp kaydetmeniz yeterlidir. Ancak Instagram’da durum tamamen farklıdır. Bu yüzden üçüncü parti uygulamalardan yararlanılmalıdır.

 

Instagram Bilgisayara (PC) Fotoğraf İndirme

 

Instagram fotoğraf indirme işlemini bilgisayarlarınız içinde yapabilirsiniz. Instagram’daki bir fotoğrafı bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olucaktır.

Açılan sayfada ilgili bölüme kopyaladığınız linki yapıştırın.

 

Yukarıda verdiğimiz adımları uygulayarak sizlerde kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde bilgisayarınıza beğenmiş olduğunuz Instagram fotoğraflarınızı indirebilirsiniz. Instagram fotoğraf indirme hem mobil cihazlar için hem de bilgisayarlar için farklı işlemler gerektirir. Yukarıda yer alan yöntemleri mevcut cihazlarınıza göre kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

WhatsApp
+902129090395
Sipariş Sorgula