Instagram Türk Takipçi Nedir?

 

Instagram Türk takipçi, dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da takipçi sayınızı yükseltmek için kullanabileceğiniz bir hizmetimizdir.

 

Instagram Türk takipçi satın aldığınızda çekiliş sayfamız sipariş vermiş olduğunuz hesabı takip eder ve sayfasında çekiliş düzenler. Bu çekilişin katılım koşullarına hesabınızı takip etme kuralı koyar. Kullanıcılar çekilişlerimize katılmak için hesabınızı takip ederler. Böylelikle %100 Türk organik takipçi sahibi olursunuz. Bir diyer adıyla, çekiliş ile %100 Türk takipçi satın almış olursunuz.

 

Çekiliş ile gelen takipçilerin tamamlanması zaman alabilmektedir. Bunun için farklı fiyatlara havuz üzerinden gönderim yapılan ve daha hızlı tamamlanan Türk organik takipçi paketlerimizde mevcut. 

 

Havuz üzerinden gelen takipçiler ise, Profilime kim baktı veya ücretsiz Instagram takipçi sitelerine giriş yapan hesapların toplandığı dataya verilen isimdir. Bu data sayesinde, %100 Türk organik takipçi iletilebilmektedir. İşlemler sistem tarafından yürütüldüğü içinde, çekilişe göre daha hızlı gönderim yapılabilmektedir. Çekiliş insan eliyle ve manuel bir şekilde gerçekleştirilen bir işlemdir. 

 

Instagram Türk Takipçi Hilesi Şifresiz

 

Sosyal Danışman olarak Instagram türk takipçi satın alma işlemlerinde sizlerden şifre istememekteyiz. Şifrenizi isteyen sitelere kesinlikle itibar etmeyin. Instagram şifrenizi başkasıyla paylaşırsanız, hesabınızın ele geçirilme olasılığı çok yüksek.

 

 

Takipçi gönderilirken hiçbir sistem şifre ihtiyacı duymaz. Bu işlem sadece kullanıcı adının paylaşılmasıyla yapılabiliyor.

 

Şifresiz Instagram takipçi satın alabilirsiniz. Sosyal Danışman ile bu mümkün.

 

Instagram Türk Takipçi Nasıl Alınır?

 

Instagram Türk takipçi satın almak aslında sanıldığı kadar zor değildir. Takipçi satın almaya karar veren kullanıcılarımızın ilk önce alacakları miktarı kararlaştırmaları, sonrasında da sipariş ekranına  gelerek sipariş formunu doldurmaları ve ödeme yapmaları gerekmektedir.

 

Bu noktada dikkat edilmesi gerekilen bazı hususlar vardır.

 

  • Instagram Türk takipçi hizmetinin gönderilmesi için hesabınızın herkese açık olması gerekir. Gizli hesaplara gönderim maalesef yapılamaz.

 

  • Ayrıca kullanıcı adınızın doğru olduğundan emin olunuz. Hatalı kullanıcı adlarına gönderim yapılamaz ve hatalı kullanıcı adında bir hesap varsa, o sipariş iptal edilemez.

 

• Sitemiz üzerinden sipariş verdikten sonra, lütfen siparişiniz tamamlanana kadar farklı bir yerden sipariş vermeyiniz. Bu iki siparişinde karışmasına sebep olur ve eksik gönderimler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda kesinlikle mesuliyet kabul edilmemektedir.

 

  • Lütfen sizi takip eden çekiliş sayfalarımızı engellemeyiniz, takipten çıkartmayınız ve gelen takipçileri engellemeyiniz. Bu gibi durumlar kullanım koşullarımıza aykırıdır ve sipariş tamamlandı yapılır. Mesuliyet kabul edilemez.

 

  • İşlem esnasında kullanıcı adınızı değiştirmeyiniz, hesabınızı gizliye almayınız ve lütfen sayfanızda çekiliş düzenlemeyiniz. Bu gibi durumlar bizim çekiliş sayfalarımızın kitlesini olumsuz etkilemekte ve kullanım koşullarımıza aykırıdır.

 

  • Ek olarak, yakın zamanda başka bir çekilişten çıkmış veya bot atılmış, kontrol edildiğinde sipariş verilen hesapta düşüş yaşandığı görülmekteyse, onunla beraber başlayan siparişler baz alınarak işlem sonuçlanır ve herhangi bir mesuliyet kabul edilmez. Tavsiyemiz herhangi bir takipçi düşüşünün yaşanmadığı hesaplara sipariş veriniz.

 

  • Çekiliş ile veya havuz Datası üzerinden gönderilen  Instagram Türk takipçi hizmeti %100 gerçek ve aktif profillerden oluşmaktadır. Gelen kişiler kendi isteklerine göre sizleri takip etmeyi bırakabilirler. Bu oran çok yüksek olmasada bir miktar takibi bırakma imkanlarının olduğunu lütfen unutmayın.

 

Instagram Türk Takipçi Ne İşe Yarar?

 

Instagram Türk takipçi hizmeti, bireysel veya kurumsal Instagram hesabınızın takipçi sayısını arttırmaya yaramaktadır. Takipçi sayısı Instagram profilinin en dikkat çeken etkenlerinden biridir. Bu sebeple Instagram Türk takipçi sayınızın fazla olması arkadaşlarınız veya müşterileriniz tarafından olumlu karşılanıcaktır.

 

Instagram Türk Takipçi Kasma Hilesi

 

Verdiğimiz hizmet bir hile değildir. Hile farklı bir işlemdir ve bilgisayar tarafından açılan, sizlere gönderilen bot hesaplara hile denir. Sitemizde sattığımız Instagram Türk takipçi paketleri hile değil, doğal yöntemlerle gönderilen gerçek takipçilerdir.

 

 

 

 

Instagram Türk Takipçi Beğeni Hilesi

 

Türk takipçilerin yanı sıra Türk beğeni hizmetleride ayrı bir kategoride satışa sunulmuştur. Türk beğeni hizmetlerimizde yine aynı şekilde bot kullanıcılardan değil, doğal yöntemlerle gelen gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır.

 

Instagram Türk takipçi satın aldığınızda gelen kişiler aktif hesaplar oldukları için fotoğraflarınızı beğenme, videolarınızı izleme, hikayelerinizi görüntüleme imkanları her zaman vardır. Siz Instagram Türk takipçi hizmetinin yanı sıra Instagram Türk beğeni hizmetide alırsanız, INnstagram hesabınıza doping yapmış olursunuz ve bunun etkileri olumlu yönde size kısa sürede döner.

 

Instagram Türk Takipçi Satın Al

 

Binlerce bireysel, yüzlerce kurumsal, onlarca fenomen müşterimize 5 yıldır kesintisiz hizmet vermekteyiz. Instagram Türk takipçi satın alma hizmeti sitemizin en çok satan paketleridir. Müşterilerimizin sipariş sonrası düşüncelerine ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Genel anlamda Instagram Türk takipçi satın alan müşterilerimizin memnuniyet oranlarının çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

 

Instagram Türk Takipçi Uygulaması

 

Sitemizin bir mobil uygulaması bulunmamaktadır. Instagram Türk takipçi hizmeti internete bağlanabilen tüm cihazlardan satın alınabilir. Uygulama mağazalarında bulunan Instagram Türk takipçi uygulamalarına itibar etmenizi pek tavsiye etmeyiz. Bu uygulamalar hesabınızın şifresini talep ederek sizi havuza dahil eden uygulamalardır. Havuza dahil olduktan sonra hesabınızı takipçi gönderme, beğeni gönderme gibi çeşitli hizmetlerde kullanabilirler.

 

Instagram Türk Takipçi Hilesi APK İndir

 

İnternet üzerinde Instagram Türk takipçi hizmeti için birçok APK uygulaması bulunmaktadır. Telefonlarınıza bu APK uygulamalarını kurmanızı hiç tavsiye etmeyiz. Uygulama mağazalarında olduğu gibi APK uygulamalarıda hesabınızı ele geçirmek için yapılmış uygulamalardır.

 

Instagram Türk Takipçi Yorum

 

Instagram Türk takipçi paketlerimizde gelen kullanıcılar %100 Türk, %100 gerçek ve %100 aktif kullanıcılardan oluşmaktadır. Kllanıcılar paylaşımlarınızı beğenebilir, izleyebilir veya yorum yapabilir. Hatta sitenizden alışveriş dahi yapabilirler.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Instagram Türk Takipçi Satın Almak İstiyorum

 

Tabii, Instagram Türk takipçi satın alabilirsiniz. Bunun için ilk önce alacağınız miktara karar vermelisiniz. Hemen ardından paketinizi seçmeli, sipariş formunu doldurmalı ve size uygun olan ödeme yöntemini seçerek ödemenizi yapmalısınız. Ödemenizin hemen ardından Instagram Türk takipçi siparişiniz işleme alınacaktır.

 

Instagram Türk Takipçiler Gerçek Hesaplar mı?

 

Evet, Instagram Türk takipçi satın aldığınızda sizlere Instagram’da bulunan çekiliş sayfalarımızdan %100 Türk, %100 gerçek ve %100 aktif takipçi gönderiyoruz. Gelen takipçilerin profillerini inceleyebilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Gerçek olduklarını bu sayede anlayabilirsiniz.

 

Instagram Türk Takipçi Fiyatları Ne Kadar?

 

Her bütçeye uygun Instagram Türk takipçi paketleri sunmaktayız. En ucuz paketimiz 500 Türk takipçidir ve fiyatı 10,90 TL’dir.

 

Instagram Türk Takipçi Ne Kadar Sürede Eklenir?

 

Siparişinizi oluşturduktan hemen sonra işlemlere başlamaktayız. Net teslimat süreleri paketlerimizin altında yazmaktadır. Genellikle Türk takipçi paketleri aynı gün işleme alınıp tamamlanmaktadır. Yüksek miktarlarda bu süreler değişebilmektedir.

 

Alım İşleminden Sonra Takipçilerimde Azalma Olur mu?

 

Evet, gelen kişiler tamamen gerçek, tamamen aktif kişiler oldukları için isteyenler takibi bırakabilir. Bu oran yüksek olmamakla birlikte, her zaman takibi bırakma imkanlarının olduklarını bilmekte yarar var.

 

Bedava Instagram Türk Takipçi Alabilir miyim?

 

Maalesef bedava bir şekilde Instagram Türk takipçi satın almanız mümkün değil. Bu işlemleri bedava sunan bazı siteler var ancak bunlar hesabınızın şifresini talep etmektedir. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmeyiz çünkü hesabınızın şifresini onlara verdiğiniz için yönetimi sizin elinizden çıkmaktadır. Hesabınız artık başka kişileri takip edebilir, başka paylaşımlar beğenebilir, hatta paylaşımlara yorum dahi yapabilir. Bu sebepten ötürü şifrenizi kimselerle paylaşmamanızı öneririz.

 

Instagram Türk Takipçi İşlemleriniz Garantili mi?

 

Tabii, Türk takipçi işlemlerinde paketlerimiz garanti altındadır. Yani aldığınız miktar neyse o hesabınıza mutlaka gönderilir. Şayet bir sorunda eksik gönderilirse kalan kısmın iadesi, hiç gönderilemezse tam iade koşulsuz şartsız yapılır.