Instagram İzlenme Nedir?

 

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformları arasında başı çeken Instagram’da, kullanıcılar fotoğrafların yanısıra video paylaşımıda yapabilmekteler. Bu videoyu izleyen kişilerin toplam sayısına video izlenmesi denir.

 

Instagram İzlenme Ne İşe Yarar?

 

Instagram izlenme hizmetimiz, hesabınızda paylaştığınız videoların izlenme grafiğini arttırmaya yarayan sistemimizdir. İzlenmelerinizin artması profilinizin prestiji açısından çok önemli bir yere sahiptir.

 

Instagram İzlenme Fiyatları Nelerdir?

 

İzlenmenin maaliyeti çok düşük olduğu için fiyatlarında çok ucuz olduğunu söylemek mümkün. Öyleki Sosyal Danışman’da Instagram izlenme satın al hizmetlerinde fiyatlar 1 TL’den başlamaktadır.

 

Instagram İzlenme Hilesi

 

Kullanıcılar Instagram için izlenme hilesini internet üzerinde araştırdıklarında görmektedir. Şifresiz olarak Instagram izlenme hilesi yapan siteler vardır fakat bunlar hem çok yüksek miktarlarda gönderim yapamaz, hemde profiliniz açısından güvenlik riski taşır.

 

Instagram İzlenme Arttırma Yolları

 

Herşeyden önce, Instagram videonuzun kalitesi ve kullandığınız etiketlerin önemi izlenme sayınızın yükselmesi için gerekli olan etkenlerden sadece bazılarıdır. Instagram izlenmenizin artmasıyla beraber, Instagram beğeni ve Instagram takipçi bölümlerinde de artış yaşamanız kaçınılmaz.

 

Instagram İzlenme Satın Al

 

Birçok fenomenin, binlerce bireysel ve yüzlerce kurumsal kullanıcının tercih ettiği Sosyal Danışman sayesinde sizde güvenilir, hızlı ve kaliteli Instagram izlenme hizmetine sahip olabilirsiniz.

 

Sık Sorulan Sorular

 

Instagram İzlenme Nasıl Satın Alınır?

 

Instagram izlenme satın almak için birkaç dakika vaktin yeterli olacağını söyleyebiliriz.

 

  • İlk etapta Instagram izlenme satın alacağınız videonun linkini kopyalamanız gerekir.

 

 

  • Videonuza karar verdikten sonra, almak istediğiniz Instagram izlenme sayısına karar vermeli ve ilgili hizmetin sipariş sayfasına gelmelisiniz.

 

  • Burada sizden Instagram videonuzun linki istenicektir. Linki yapıştırın ve devam et butonuna basın. Not: hesabınız herkese açık olması gerekir. Aksi taktirde satın almış olduğunuz Instagram izlenmeler yüklenemez.

 

  • Son etaptada sipariş formunu doldurup ödeme yapmanız gerekir. Ödemenizin hemen ardından Instagram izlenmeleriniz videonuza yansıyacaktır.

 

 

Satın Almış Olduğum Instagram İzlenmeler Gerçek midir?

 

Evet, sitemizde satışını yapmış olduğumuz Instagram izlenme satın alma hizmetimiz %100 Türk, %100 gerçek ve %100 aktif kullanıcılardan oluşmaktadır. Hal böyle olunca, gelen işilerin profiline etkisi fazlasıyla görülmektedir.

 

Instagram İzlenme Hizmetinin Zararı Var mıdır?

 

Hayır, izlenmelerin profilinize veya videonuza herhangi bir zararı olmaz. İşlemlerimiz tamamen doğal yöntemlerle yapılmaktadır.

 

Instagram İzlenme Neden Alınmalı?

 

Instagram profiliniz için izlenme sayılarının önemi gerçekten büyüktür. Profilinizi ziyaret eden kullanıcıların ilk dikkat ettiği şeylerden biri Instagam izlenme sayısıdır. Bu noktada Instagram izlenme sayınızın yüksek olması her anlamda faydalı olucaktır.

 

Instagram İzlenme Satın Aldım. Ne zaman Yüklenir?

 

Satın almış olduğunuz Instagram izlenme hizmeti anlık olarak yüklenmektedir.

 

Instagram İzlenmelerim Silinir mi?

 

Hayır, Instagram izlenmelerinizde kesinlikle bir silinme yaşanmaz. Gelen kişiler doğal yöntemlerle gelmektedir ve silinmesi için bir neden yoktur.