+90 (212) 909 03 95

Facebook Fotoğraf İndir - Facebook Video İndir Ücretsiz

Bu hizmeti kullanabilmek için yorum atmanız gerekmektedir. Fotoğraflar anında cihazınıza indirilir.

0 Değerlendirme
Ortalama: 5/5

Facebook Fotoğraf İndir - Facebook Video İndir Ücretsiz

Bu hizmeti kullanabilmek için yorum atmanız gerekmektedir. Fotoğraflar anında cihazınıza indirilir.

Yorum yapabilmeniz için ilk olarak siteyi sık kullanılanlara eklemeniz gerekmektedir. Bunun için bilgisayar kullanıyorsanız CTRL+D tuşlarına basabilirsiniz.


Yorum yapabilmeniz için sık kullanılanlara ekledikten sonra herhangi bir platform'da siteyi paylaşmanız gerekmektedir.
(Dikkat: sosyal medya hesabınızda sitemizi paylaşmanız gerekmektedir. paylaşmamanız durumunda işleminiz gerçekleşmeyecektir.)


Ardından devam ederek yorum yapabilirsiniz..

Yorum Yap


Değerlendirme Bulunmuyor

Bu içerik için daha önce bir değerlendirme yapılmamış. İlk değerlendirmeyi yapan kişi olmak için hemen formu doldurunuz.

Facebook Fotoğraf İndir

Facebook, 2004 yılında kurulmuş olan sosyal medya platformudur. Sosyal medya siteleri arasında günümüzde en bilinen ve neredeyse herkesin üye olduğu bir ortamdır. İnsanlar Facebook sayesinde eski arkadaşlarını bularak ve onlarla mesajlaşarak vakit geçirebiliyor. Aynı zamanda Facebook, yüksek sayıda insana ulaşmada da etkili oluyor. Bu anlamda Facebook fotoğraf indir konusu da büyük önem kazanıyor. Sosyal Danışman sitesi olarak sizlere Facebook platformunun inceliklerini anlatarak Facebook fotoğraf indir ve diğer birçok konuda sizlere en önemli bilgileri vermeye çalışacağız.

Sosyal Danışman sitesi olarak çeşitli sosyal medya platformlarında her türlü kişiye sosyal medya danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Bu hizmetlerimiz sayesinde bu sosyal medya ortamlarında daha fazla takipçiye sahip olarak daha fazla tanınmak mümkün. Bunun haricinde bir sosyal medya hesabı nasıl yönetilir benzeri konulardaki endişelerinizi gidererek sizlerin sosyal medya hesaplarının daha iyi yönetilmesini sağlıyoruz.

Facebook fotoğraf indirme Android

Facebook’tan fotoğraf indirmek oldukça kolay bir işlemdir. Android işletim sistemine sahip telefonlarda Google Play Store üzerinden Facebook uygulamasını indirebiliyor. Uygulama indirildikten sonra hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Bundan sonra akışınızda görünen fotoğrafları indirmek isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için fotoğrafın üstüne tıklayarak sağ üstte yer alan yan yana üç çizgiye tıklamak gerekir. Buradan gönderiyi kaydet kısmına tıklanarak telefonunuza fotoğrafı indirebilirsiniz.

Facebook fotoğraf indirme iOS

Facebook uygulamasını ios platformundan indirilmesi için AppStore’dan Facebook uygulamasının indirilmesi gerekir. Uygulama indirildikten sonra yine Android işletim sistemli telefonlarda fotoğraf indirmek için gereken her adım ios platformundaki Facebook uygulaması için de geçerlidir. Aynı adımlar uygulandığı zaman İos platformunda yer alan telefonunuza fotoğrafın indirilmesi mümkün olur.

Facebook video indir

Facebook üzerinde yer alan videoların indirilmesi de fotoğraflarla aynı şekilde olur. Bunun için gereken videoya tıklandığı zaman açılan menüde sağ üstte Videoyu Kaydet butonuna tıklamaktır. Bu işlem gerçekleştiği zaman eğer telefonunuzun hafızasında yeterli yer varsa video telefonunuza kaydedilmiş olacaktır.

Facebook’taki videoları telefona indirme

Facebook üzerinden izlenen videolar kaydedilebilse de Reels videoları kaydedilemiyor. Bu videoların kaydedilme özelliği Facebook tarafından sağlanmıyor. Bu nedenle eklentiler kullanılarak Reels videolarının da indirilmesi sağlanabilir.

Facebook video indirme programsız

Facebook üzerinden program kullanmadan video indirilebilir. Ancak bu durum Reels videoları için geçerli değildir. Bu nedenle bu videoları indirilebilmek için çeşitli eklentiler ya da uzantılar kullanarak videoyu indirmek mümkündür. Bu reels videolarını indirmek için Internet Download Manager gibi uygulamalar kullanılabilir. Bu uygulamalar sayesinde Reels videoları telefonunuza indirilebilir. İsterseniz uygulamayı bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Facebook fotoğraf kaydetme

Bilgisayarınız üzerinden Facebook üzerinden fotoğraf indirmek çok kolaydır. Bunun için Facebook uygulamasında fotoğraflara tıkladığınız zaman açılan sekmede Gönderiyi Kaydet butonuna tıklanarak fotoğraf indirilebilir. Bunun haricinde bilgisayarınıza Lighshot uygulamasını indirerek bu uygulama ile Facebook üzerindeki her türlü fotoğrafı istediğiniz şekilde kesip kırparak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Görüldüğü üzere Facebook fotoğraf kaydetme işlemleri hem programlı hem de programsız yapılabilir. Facebook uygulaması bu anlamda iki fotoğraf kaydetme yöntemine de izin vererek büyük bir esneklik sağlıyor.

Facebook fotoğraf arşive nasıl bakılır?

Facebook üzerinden baktığınız fotoğrafları kaydetmek bu fotoğrafların hem bilgisayarınıza hem de Facebook platformuna kaydedilmesini sağlar. Bu sayede yalnızca o anda girdiğiniz cihazdan değil hesabınızla girdiğiniz diğer cihazlardan da fotoğrafı görmek ve o cihaza da indirmek mümkün olabilir. Facebook platformu bu özelliği tüm kullanıcılarına sağlamıştır.

Fotoğraf arşivine bakmak ise oldukça kolaydır. Daha önceden Gönderiyi Kaydet butonuna tıklayarak kaydettiğiniz fotoğrafları görmek için şunları yapmak yeterlidir. Sol menüde görülen sekmelerden Kaydedilenler sekmesine tıklamak gerekir. Bu menüde şu sekmeler de yer alıyor;

  • Hesabınız
  • Arkadaşlar
  • Gruplar
  • Marketplace
  • Watch
  • Anılar
  • Kaydedilenler
  • Sayfalar
  • Etkinlikler

Bu menüde yer alan Kaydedilenler bölümüne tıklarsanız daha önceden kaydetmiş olduğunuz diğer fotoğraflarınızı da görmeniz mümkün. Bu fotoğraflar Facebook arşivinde kaydedilerek diğer tüm cihazlarınızda da görmeniz sağlanır.

Facebook’taki fotoğraflar bilgisayara nasıl indirilir?

Facebook uygulaması üzerinden her iki işletim sistemi için fotoğrafların nasıl telefona indireceğini anlattık. Bu uygulamadan bilgisayarınız üstünden de fotoğrafları indirmenin nasıl olacağını anlatmak gerekiyor. Facebook uygulamasını insanlar artık daha fazla olarak mobil cihazlarından kullanıyor. Ancak yine de bilgisayar üzerinden Facebook uygulamasına girebiliyor. Bu nedenle bilgisayar üzerinden Facebook uygulamasında yer alan fotoğrafları indirmek de önemli...

Bilgisayardan Facebook fotoğrafları indirmek için Gönderiyi Kaydet kısmı tıklanarak kolayca fotoğrafın bilgisayara indirilmesi sağlanabilir. Bunun için bu işlemi herhangi bir fotoğraf için yaptıktan sonra sol sekmede yer alan Kaydedilenler kısmına tıklamak gerekiyor. Bu menüde herhangi bir fotoğrafa tıklanarak bu fotoğrafın bilgisayara indirilmesi sağlanabilir. Fotoğraf bilgisayarda daha önceden ayarlanmış bir klasöre indirilir. Bu klasör üzerinden fotoğrafa bakabiliyorsunuz.

Facebook profil fotoğrafı nasıl indirilir?

Facebook profil fotoğrafı oldukça önemlidir. Bunun nedeni insanların sizi tanıması için gerekli olan bir fotoğraf olduğu söylenebilir. Bu nedenle profil fotoğrafını iyi belirlemek önemlidir. Profil fotoğrafları genel olarak yüzü iyi gösteren portre tarzı fotoğraflar olması önerilir. Eğer ki kendinizin tanınmasını istemiyorsanız yüzünüzün fotoğrafı yerine daha farklı soyut fotoğraflar da kullanabilirsiniz.

Facebook profil fotoğrafı indirmek isteyebilirsiniz. Bunun nedeni profil fotoğrafınızı Facebook’a ekledikten sonra bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan silebilirsiniz. Sildikten sonra profil fotoğrafınızı yeniden indirmek isteyebilirsiniz. Bu nedenle profil fotoğrafınızın nasıl indirilmesi gerektiğini bilmek önemlidir. Biz de sizlere profil fotoğrafının nasıl indirilebileceği konusunu anlatacağız.

Facebook profil fotoğrafı kaydetmek de gönderi akışınızdaki herhangi bir fotoğrafı kaydetmekten farksızdır. Yine profil fotoğrafınıza tıkladıktan sonra sağ üst kesimde yer alan Gönderiyi Kaydet kısmına tıklanır. Buradan profil fotoğrafınız Kaydedilenler bölümüne indirilebilir. Kaydedilenler kısmına gidilerek buradan profil fotoğrafınız kolaylıkla bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilirsiniz. Facebook uygulaması bu kolaylığı kullanıcılarına sağlar. Bu sayede profil fotoğrafının aslını kaybetmiş olan kişiler için oldukça yararlı bir özellik olduğu ortaya çıkacaktır.

Facebook başkasının fotoğraflarını indirme

Facebook üzerinden farklı kişilerin fotoğraflarını da indirmek kolaydır. Facebook uygulamasında diğer kişiler tarafında paylaşılan ve gönderi akışında gözüken fotoğrafların indirilmesinde fotoğrafa girmeden sağ üst kısımda yer alan Gönderiyi Kaydet kısmına tıklanır. Burada fotoğrafa tıklandığı zaman fotoğraf Kaydedilenler bölümüne kaydedilmiş olur. Bu yalnızca kendi fotoğraflarınız için değil diğerleri tarafından paylaşılan fotoğraflar için de geçerlidir. Bu nedenle bu özelliği kullanarak kolayca başkalarının fotoğraflarını kolaylıkla hesabınızda saklayabilirsiniz.

Facebook hesabınıza kaydedilen fotoğraflar daha sonra toplu halde görülebilir. Facebook uygulamasında bu özelliği kullanarak daha önceden kaydettiğiniz tüm fotoğrafları birlikte görebilirsiniz. Buradan isterseniz istemediğiniz fotoğrafları da silebilirsiniz. Burada Kaydedilenler kısmında fotoğrafları gruplandırmak da mümkün. Burada fotoğrafları koleksiyonlar oluşturarak fotoğrafları gruplandırarak onları kolaylıkla bulmak mümkün.

Ayrıca bu fotoğrafları gönderi akışınızda da paylaşmak mümkün. Bunun için fotoğraf üzerinde yer alan paylaşma simgesine tıklanarak kolayca gönderi akışınızda paylaşabilirsiniz. Yine Kaydedilenler bölümünde sağ üstte yer alan menü sekmesinde Kaydedilenler bölümünde yer alan her şeyi filtreleyerek istediğiniz medyayı kolayca bulmak mümkün. Fotoğraf, video, bağlantı, yerler, ürünler ve etkinlikler gibi medyaları filtrelemeniz mümkün.

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta