Blogumuzdan Makaleler

Sosyal medya'ya dair bilgilendirici içerikler.

Hikaye İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Sosyal medyayı kullanmayan insan sayısı özellikle genç nesilde yok denecek kadar azdır. Öyle ki pek çok insanın birden fazla sosyal medya hesabı bulunmaktadır.

Instagram Geçmişten Günümüze Gelen Yenilikleri

6 Ekim 2010 yılında ilk kez yayınlanan instagram günümüzde en popüler sosyal medya platformlarından biridir.

İnstagram Takipçi Sayısı Neden Düşer?

İnstagram kullanan kişiler için, en sinir bozucu durumlardan bir tanesi, takipçilerin sayısının düşmesidir. Bu ınstagram takipçi sayısı neden düşer?

Instagramda Hikayelere Mesaj Atma Neden Kapalı Olur?

Instagram’da hikaye paylaşma özelliği son derece yaygın kullanılıyor. Hatta pek çok insan gönderi paylaşmak yerine sadece...

Reklam Vermek İçin Kullanılan Instagram Yöntemleri

Instagram son yıllarda çok yaygınlaşan sosyal medya platformlarından biridir. Sosyal medya platformları hayatımızın bir parçası haline gelmiştir.

Instagramda Rehberimdeki Arkadaşlarıma Ulaşır Mıyım?

Instagram, geçmişten başlamak üzere günümüze kadar birçok yeniliği kendisine uyarlamıştır. Bu yeniliklerin önemli bir tanesiyse, başka insanların takip...

Instagram'da Hesabıma Kimler Baktı Nasıl Öğrenebilirim?

Instagram, kullanıcılara sunulduğu tarihten bu yana büyük ilgiyle kullanılmaktadır. Instagram kullanıcıları, Instagramda hesabıma kimler baktı nasıl öğrenirim?

Instagram DM Kutusu Ne Kadar Zamanla Temizlenmeli

Instagram'ın mesajlaşma bölümü olarak bilinen DM, genel olarak herkesin kullandığı bir hizmettir. Instagram hesabı olan kişiler, mesajlaşma...

Instagramda Müzik Ekleme Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Instagram, sosyal medya araçları arasında en sık tercih edilen platform olarak insanların karşısına çıkar.

Instagramda Keşfete Düşme Yolları Nelerdir?

Son yıllarda en aktif şekilde kullanılan sosyal medya uygulaması Instagram, dünyanın her bölgesinde etkinlik göstermektedir.

Instagramda Kaç Kişi Takip Edilebilir?

Instagram; son zamanlarda oldukça fazla geliştirilen, kullanımı birçok yaş grubu arasında yaygın olan bir sosyal medya platformudur.

Instagram Hareketlerini Başkaları Görebilir Mi?

Instagram hareketleri; hesap kullanıcısı tarafından yapılan beğenilerin ne yönde olduğunu, takip bildirimlerini, hatta bazı durumlarda hesabın mesajlaşmasına...

WhatsApp
+902129090395
Sipariş Sorgula