destek@sosyaldanisman.com
+90 (212) 909 03 95

Instagram Story İndir – Programsız & Ücretsiz Insta Story Saver

Bu hizmeti kullanabilmek için yorum atmanız gerekmektedir.

0 Değerlendirme
Ortalama: 5/5

Instagram Story İndir – Programsız & Ücretsiz Insta Story Saver

Bu hizmeti kullanabilmek için yorum atmanız gerekmektedir.

Yorum yapabilmeniz için ilk olarak siteyi sık kullanılanlara eklemeniz gerekmektedir. Bunun için bilgisayar kullanıyorsanız CTRL+D tuşlarına basabilirsiniz.


Yorum yapabilmeniz için sık kullanılanlara ekledikten sonra herhangi bir platform'da siteyi paylaşmanız gerekmektedir.
(Dikkat: sosyal medya hesabınızda sitemizi paylaşmanız gerekmektedir. paylaşmamanız durumunda işleminiz gerçekleşmeyecektir.)


Ardından devam ederek yorum yapabilirsiniz..

Yorum Yap


Değerlendirme Bulunmuyor

Bu içerik için daha önce bir değerlendirme yapılmamış. İlk değerlendirmeyi yapan kişi olmak için hemen formu doldurunuz.

Instagram Story İndir

Fotoğraf ve video paylaşım sitesi olarak bilinen Instagram, diğer pek çok sosyal platform gibi hikaye yani story özelliğini aktif etmiştir. Story bölümünde kullanıcılar, 24 saat sonra silinecek olan fotoğraf ya da videoları paylaşırlar. 24 saat sonra tamamen görünmez olan bu hikayelerde müzik ve yazı ekleme gibi araçlarda kullanılabilir.

Bazı kullanıcılar ise takip ettikleri hesapların hikayelerini cep telefonlarına indirerek orada saklamak isterler. İnstagram uygulaması henüz böyle bir hizmeti kullanıma sunmadığı için farklı bir alternatife başvurmak gerekir. Bu konuda sizlere sunduğumuz Instagram story indirme hizmetimiz ise dilediğiniz kullanıcının hikayesini saniyeler içerisinde cep telefonunuza ya da masaüstü bilgisayarınıza indirmenizi sağlar.

Instagram Story Nedir?

Instagram hikayesi olarak da bilinen story, kullanıcıların anlık olarak fotoğraf ve video paylaşmasını sağlayan bölümdür. Bu bölüme uygulama üzerinden erişmek ve yüklenecek olan gönderiye detaylar eklemek mümkündür. İnstagram'ın hizmete soktuğu bu hikaye bölümünde fotoğraf ya da videolara müzik eklemek, çıkartma eklemek ve yazı yazmak da mümkündür. Bu sayede kullanıcılar, özgün hikayeler oluşturarak takipçileri ile anlık gönderiler paylaşabilirler.

PC için Instagram Story Nasıl İndirilir?

Pek çok kullanıcı, fotoğraf olarak paylaşılan hikayeleri ekran görüntüsü alarak telefonuna kaydeder. Ancak PC'den Instagram'a girildiğinde bunu yapmak mümkün olmaz. Burada izlenecek yol, sizler için sunduğumuz Instagram hikaye indirme hizmetini kullanmaktır. Bunun için sayfamıza göz atarak şu adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak sayfamıza gidin.

 • Karşınıza çıkan ''kullanıcı adı'' bölümüne hikayesini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın.

 • Daha sonra ''Sorgula'' butonuna tıklayın.

 • Burada karşınıza çıkacak olan hikayelerden dilediğinizi seçin.

 • Son olarak ise ''İndir'' tuşuna basın.

Sitemiz içerisinde sizlere sunduğumuz Instagram hikaye indirme hizmetimiz ile hem masa üstünden hem de mobilden hikaye indirmek mümkündür. Mobil cihazlar ile giriş yapan kullanıcıların ise yine aynı yolu izlemeleri yeterli olur. Bu şekilde videolu hikayeleri de kolaylıkla indirebilirsiniz.

Android için Instagram Story Nasıl İndirilir?

Mobil cihazlarda kullanılan ve en çok tercih edilen işletim sistemi Android işletim sistemidir. Bu işletim sistemine sahip olan cihazlar ile İnstagram hikayelerini indirmek oldukça kolaydır. Bunun için ilk olarak; hikayeyi paylaşan hesabın kullanıcı adını almak ve daha sonra mobil tarayıcıdan sitemizi ziyaret etmek gerekir.

Sitemizde yer alan hizmetlerimizden İnstagram story indirme kısmına gelen ziyaretçilerimiz, buradan kullanıcı adını yapıştırarak kolay bir şekilde story indirebilirler. İndirilen hikayeler ise direkt olarak telefonun galeri kısmına gider.

Daha sonra hikayeyi izlemek isteyenler, telefon galerilerinden ulaşabilirler. Ayrıca ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmetimizde şifre gibi kişisel bilgiler de talep edilmez. Sayfamızı ziyaret ederek güvenli bir hikaye indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

İos için Instagram Story Nasıl İndirilir?

İos işletim sistemi Apple marka cihazlarda kullanılır. En çok kullanılan akıllı cihaz markalarından biri olan Apple marka telefonlardan da hikaye indirmek mümkündür. Hikayeleri başarılı bir şekilde indirmek için ilk olarak hikayeyi paylaşan hesabın kullanıcı adını almak ve sayfamıza kullanıcı adını yazmak gerekir.

Bu şekilde sorgulama yapan kişiler, saniyeler sonra indirme işlemine başlayabilirler. İndirme sonrasında hem video hem de fotoğraflar, cihazın fotoğraflar bölümüne kaydedilir. Tekrar görüntülemek isteyen kişiler, mobil cihazlarının galeri bölümüne göz atabilirler.

Instagram Başkasının Hikayesini İndirme

İlk olarak yalnızca gönderi paylaşımı ile piyasaya çıkan İnstagram, daha sonra hikaye özelliğini de getirerek kullanıcılarını memnun etmiştir. Gün içinde sık sık kullanılan hikaye bölümü, anlık gönderiler paylaşılmasını sağlar. Kullanıcılar, diledikleri takdirde burada eski fotoğraflarını da paylaşabilirler.

Ancak sevilen bir uygulama olan İnstagram'da hikaye indirme özelliği bulunmaz. Bunun için sayfamızı ziyaret etmek gerekir. Başkasının hikayesini indirmek için öncelikle kullanıcı adını ilgili alana yazmak ve sorgulama yapmak gerekir. Bunu yapan kişiler, tüm hikayeleri tek bir sayfada görerek dilediklerini cihazlarına indirebilirler. Siz de bu hizmetimizden yararlanmak ve kolay bir şekilde Instagram story indirme işlemini gerçekleştirmek isterseniz, sayfamıza göz atabilirsiniz.

Instagram Hikaye İndirme Programı

İnstagram uygulaması hikayelerin indirilmesine yönelik bir güncelleme getirmemiştir. Bu durumda kullanıcıların başka bir programa ya da sisteme olan ihtiyaçları doğmuştur. Bu ihtiyacın giderilmesi adına sizler sunduğumuz Instagram story indirme hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Yalnızca hesap ismini yazarak kullanabileceğiniz bu hizmetimiz ile anında indirme yapabilir ve güvenle hikayeleri cihazınızda saklayabilirsiniz. Bunun için sayfamızı ziyaret etmeniz ve sorgulama alanını kullanmanız yeterli olur.

Instagram’da Müzikli Story Nedir?

İnstagram uygulamasına sonradan dahil olan story, anlık olarak paylaşım yapılmasını sağlayan ve buna imkan sunan bir bölümdür. İnstagram uygulamasında en çok talep ve ilgi gören story bölümünde, gönderilere farklı ayrıntılar da eklemek mümkündür. İnstagram'da paylaşılacak hikayelere eklenebilen ayrıntılardan biri de müziktir. Fotoğraf ya da video olarak hikaye paylaşan kişiler, daha sonra fona bir müzik koyabilir ve takipçileri ile bu hikayeyi paylaşabilirler. Bu özellik kullanıcıların sık sık kullandığı özellikler arasındadır.

Instagram’da Müzikli Story İndirme Nasıl Yapılır?

İnstagram uygulamasında paylaşılan müzikli hikayeler her zaman daha yoğun bir ilgi görür. Fotoğraf ya da videoların arkasına eklenebilen müzikler, kullanıcılar keyifle storyleri izlemesini sağlar. Hikayeleri cihazlarına indirmek isteyen kişiler ise bunu müzikli hikayelerde de yapıp yapamayacaklarını merak ederler.

Müzik ile birlikte paylaşılan story gönderileri de akıllı telefon veya bilgisayara indirilebilir. Bunun için Instagram story indirme aracımız kullanılabilir. Aracı kullanmak için ise yalnızca hikayeyi paylaşan hesabın adı gereklidir. Hesabın adını yazarak story sorgulayan kişiler, tüm hikayeleri liste halinde görerek; müzikli ya da müziksiz indirme seçeneklerini kullanabilirler.

Story Saver Nedir?

Story saver, story yani hikaye kaydetme anlamına gelir. Bu işlemi gerçekleştiren araçlara verilen bu isim birçok kişi tarafından merak edilir. İnstagram kullanıcıları çoğu zaman yüzlerce hesabı takip eder ve hikayelerini görüntüler. Kullanıcıların yoğun bir ilgi gösterdiği hikayelerin ise telefona indirilmesi söz konusu değildir.

Bu indirme işlemini yapmak için story saver uygulamasına ihtiyaç duyulur. Sizler için sunduğumuz story saver aracımız, farklı bir uygulamaya ihtiyaç kalmadan dakikalar içerisinde istediğiniz hikayeleri cihazınıza indirmeyi sağlar. Tamamen ücretsiz olan saver aracımıza bu sayfan kolayca ulaşabilirsiniz.

Story Saver Ne İşe Yarar?

Sosyal medyanın kullanımın artmasıyla birlikte pek çok farklı sosyal ağ platformu yenilikler getirmeye başlamıştır. Getirilen yeniliklerden biri de story özelliğidir. İnstagram uygulamasında da kullanılabilen hikaye özelliği, story olarak da bilinir. Stroy saver ise bu hikayelerin cihazlara kolayca kaydedilmesini sağlar.

Story saver aracı masa üstü ya da mobil cihazlara kolayca indirme yapmanızı sağlar. Basit bir kullanıma sahip olan story saver aracımız sitemizde bulunan Instagram story indirme bölümünde yer alır. Sayfamızı ziyaret eden kişiler, stroy saver aracımızı güvenli bir şekilde deneyimleyebilir ve kullanabilirler.

Story Saver Nasıl Kullanılır?

Story saver olarak da adlandırılan Instagram story indirme aracımız kolay bir kullanıma sahiptir. Aracı kullanmak için ücret ödemeniz gerekmez. Anında hikaye indirmek için ise şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Sayfamızda bulanan kullanıcı adı bölümüne hesabın ismini yazın.

 • Daha sonra sorgula butonuna basın.

 • Ekrana gelecek olan günlük hikayelerden dilediğinizi seçin.

 • Son olarak indirme işlemini başlatmak için indir butonuna tıklayın.

İnstagram üzerinde 24 saat görünebilen hikayeleri bu şekilde kolayca cep telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Instagram story indirme aracını kullanmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Story Saver Nasıl İndirilir?

Story saver hikaye indirme programlarına verilen isimdir. Ancak bunun için ekstra bir uygulama indirmeye gerek yoktur. Sizlere sunduğumuz story saver aracımız sitemizde yer alır ve kullanımı tamamen ücretsizdir. Aracı kullanmak için sadece hikayesinin inmesini istediğiniz hesabın ismini yazmanız ve hikayeleri taramanız yeterlidir.

Hikaye taramasından sonra 24 saati dolmayan hikayeler ekranda listelenir. Buradan dilediğiniz indirebilir ve telefon galerinizde saklayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz hikayeleri dilediğiniz kadar izleyebilir ve cihazlarınıza kaydedebilirsiniz.

Instagram’da Öne Çıkanları Nasıl İndirebilirim?

Öne çıkanlar kısmı, 24 saat dolsa da silinmesini istemediğiniz hikayeleri sabitlediğiniz alandır. Profilinizi ziyaret eden kullanıcılar buradan sizin sabitlemiş olduğunuz hikayeleri görebilir ve sizler de diğer kullanıcıların öne çıkan hikayelerini bu şekilde görebilirsiniz.

Ancak bazı kullanıcılar öne çıkanları da cep telefonlarına ve bilgisayarlarına kaydetmek isterler. Bunun için de story saver uygulamamız kullanılabilir. Bu hizmetimiz sayesinde kullanıcılar öne çıkanlarını silse de sizler galerinizde dilediğiniz kadar saklayabilir ve internetsiz olarak görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Hikaye İndirmeye Yarayan Programlar Nelerdir?

İnstagram uygulamasında en çok kullanılan özelliklerde olan hikayeler, story olarak da adlandırılır. Hikayeleri indirmek için ise üçüncü parti uygulamalardan destek almak gerekir. Çünkü İnstagram uygulaması buna olanak tanımaz. İnstagram kullanıcıları, bazı program ve uygulamalar ile hikaye indirme işlemini kolayca gerçekleştirebilirler.

Ancak bazı uygulamalar uygulama marketi üzerinden ücretli olarak sunulur. Bu gibi uygulamalar ile zaman ve vakit kaybetmemek için ise güvenilir bir Instagram story indirme aracına ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacınızı karşılamak ve dilediğiniz zaman İnstagram hikayelerini indirmenizi sağlamak amacıyla sizlere sunduğumuz story saver aracımız ise bunu kolayca yapmanıza olanak sağlar. Bunun için bu sayfayı ziyaret etmeniz ve indirme adımlarını takip etmeniz yeterli olur.

Instagram Story İndirirken Nelere Dikkat Etmeliyim?

İnstagram uygulamasını kullanan kişiler, hikaye özelliğini de sık sık kullanırlar. Hikaye bölümünde hem fotoğraf hem de video paylaşmak mümkündür. Müzikli ve yazılı olarak paylaşılan hikayeleri indirmek ise story saver aracımız sayesinde oldukça kolaydır. Ücretsiz olarak kullanıma açtığımız aracımızı deneyimlerken yani İnstagram story indirirken dikkat edilmesi gereken noktalar ise şu şekildedir:

 • İnstagram'dan indirmek istediğiniz hikayenin silinmemiş olması gerekir.

 • İndirmek istediğiniz hikayenin 24 saat olan süresinin tükenmemiş olması gerekir.

 • Hesabın sahip olduğu kullanıcı adını bilmeniz ve bu şekilde sorgulama yapmanız gerekir.

 • İstediğiniz hikayeyi seçerken indirme seçeneklerini doğru olarak belirtmeniz gerekir.

Kolayca Instagram hikayesi indirmek için kullanılan story saver aracımız, sitemizde yer alır. Sizler için sunduğumuz ve bedava İnstagram story indirmeyi mümkün kıldığımız aracımız, ek olarak bir uygulama indirme ihtiyacını da ortadan kaldırır. Instagram hikaye indirme aracımız ile kolay ve güvenli bir şekilde hikaye indirmek için sayfada yer alan sorgulama butonunu kullanabilirsiniz.

Instagram Story İndirmenin Mantığı Nedir?

Son zamanların en popüler sosyal medya uygulaması olan İnstagram pek çok uygulama için özellik sunar. Hikaye özelliğiyle gündeme gelen platform bu sayede anlık olarak paylaşım yapmayı mümkün kılar. Gidilen yerlerde ya da manzara paylaşımlarında kullanılan hikayeler, 24 saat içerisinde silinir. Bu süre geçtikten sonra ise paylaşımları yalnızca hesap sahibi görebilir.

Bu nedenle bazı kullanıcılar hikayeleri indirmek ve istedikleri zaman görüntülemek isterler. Bunun için ise Instagram story indirme yapmak gerekir. İnstagram story indirmenin mantığı, hikayeleri galeriye kaydetmektir. İster cep telefonu galerisine ister masa üstüne indirme yapmak mümkündür.

Bunun için hizmete sunduğumuz story saver aracını kullanabilirsiniz. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan aracımız, şifre ve ücret gibi koşullar da gerektirmez. Aracı kullanmak için yalnızca hesabın adının bilinmesi yeterlidir. Ayrıca hikayesini indirdiğiniz hesap sahibine herhangi bir bildirim de gitmez. Sevdiğiniz bir söz olan ya da sevdiğiniz bir insanın fotoğrafını bu şekilde güvenle telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Instagram Story İndirme Araçları Güvenli midir?

Sitemiz içerisinde sunduğumuz İnstagram araçlarından biri de story indirme aracıdır. Story saver olarak da isimlendirilen aracımız, tamamen güvenli bir kullanıma sahiptir. Aracın kullanılması için hesap şifresi gerekmez. Bu sayede kullanıcılar güvenle indirme işlemini tamamlayabilirler.

İnstagram üzerinden paylaşılan hikayelerin görüntülenmesi için belirli bir zamanı vardır. Bu zaman toplamda 24 saattir. Yani hikaye paylaşımları bir gün sonra kalıcı olarak kaldırılır. Hesap sahibi bu paylaşımları tekrar yapmadığı sürece, diğer kullanıcıların bu hikayeleri görmesi mümkün değildir. Bu nedenle Instagram hikaye indirme aracına ihtiyaç duyulur.

İnstagram hikaye indirme aracımız, gizlilik ilkelerine uygun olarak hizmet verir. Tamamen güvenli ve ücretsiz olan indirme aracımıza bu sayfadan anında ulaşabilir ve hikaye indirmeye başlayabilirsiniz.

Instagram Story İndir Araçları Ücretli midir?

Instagram story indir araçları hakkında merak edilen konulardan biri de ücretli olup olmadığıdır. Piyasada birçok ücretli uygulama bulunur. Ancak bunlar hem telefona indirme yapmayı gerektirir hem de kullanım başına ücret talep eder. Ancak sitemizde sunduğumuz Instagram story indir aracımız tamamen ücretsiz olarak hizmet verir.

İnternet sitemiz üzerinden kolayca kullanılabilen story saver aracında herhangi bir sınırlama da yoktur. Kişiler istedikleri hikayeleri, herhangi bir sayı sınırı olmadan indirebilir ve bu sayede galerilerine kaydedebilirler. Siz de bu aracımızı ücretsiz olarak kullanmak ve dilediğiniz hikayeyi hemen indirmek isterseniz buradan kolayca araca ulaşabilirsiniz.

Instagram Story İndirme Araçlarının Günlük İndirme Limiti Var mı?

İndirme limiti pek çok kullanıcının merak ettiği bir diğer konudur. Sitemizde yer alan story indirme aracımız ücretsiz olarak kullanıma açıktır. Ayrıca aracımızda herhangi bir limit bulunmaz.

Sitemizi ziyaret eden kişiler, İnstagram story indir bölümü üzerinden, günlük indirme limiti olmadan hikaye indirebilirler. Kolay bir kullanıma sahip olan aracımızı kullanmak için yalnızca hesap ismini yazmak yeterlidir. Hesabın ismi, hikayenin bulunması için gereklidir. Bu adımı tamamlayan kişiler, henüz süresi dolmayan tüm hikayelere ulaşabilir ve dilerlerse hepsini aynı anda cihazlarına indirebilirler.

Günlük indirme hakkı bulunmayan İnstagram story indirme aracımız, tüm ziyaretçilerimizin kullanıma açıktır. Siz de story saver aracımızı kullanarak istediğiniz tüm anlık hikayeleri cep telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bu sayede silinmesini istemediğiniz fotoğraf ve videoları sonsuza kadar cihazlarınızda muhafaza edebilirsiniz.

Videolu Hikaye İndirebilir miyim?

Hikaye özelliği ile gündeme gelen İnstagram, hikayelerin düzenlenmesini de mümkün kılar. Fotoğraf ya da video olarak hikaye paylaşımı yapan kişiler, dilerse arka fona müzik de ekleyebilirler. İnstagram story saver olarak da bilinen Instagram hikaye indirme aracımız ile hem fotoğraflı hem de videolu hikayeleri indirmek mümkündür.

Hikayeleri görüntüleyebilmek ve indirebilmek için gereken tek koşul hikayenin süresinin hala dolmamış olmasıdır. Sistemin hikayeyi görmesi indirmeye hazır hale getirebilmesi için bu önemlidir. Süresi dolmamış olan tüm hikayeler, fotoğraf veya video formunda kolayca indirilebilir. Siz de dakikalar içerisinde istediğiniz hesabın istediğiniz hikayesini indirmek isterseniz, bu sayfa üzerinden İnstagram story indirme aracımıza ulaşabilirsiniz.

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta