Yükleniyor.

Instagram Story (Hikaye) İndirme

Pek çok sosyal medya platformu story yani hikaye özelliğini kendi platformlarına entegre etmeye başladı. Bu işin ilklerinden olan Instagram ise yıllardır story özelliğini tüm kullanıcılarına sunuyor. İnsanlar ise gündelik hayatta yaşadığı ilginç olayları story vasıtasıyla paylaşarak binlerce hatta milyonlarca kişiye kolaylıkla ulaşabiliyor. İlgi ve talep bu kadar çok olunca bazı sorulara da ilgi buna paralel olarak artıyor. Instagram story indirme konusu da bu soruların başında geliyor.

Instagram platformunu artık günümüzde kullanmayan insan sayısı yok denecek kadar az. Aynı zamanda Instagram story özelliğini de aynı şekilde pek çok Instagram kullanıcısı kullanıyor. Durum böyle iken paylaşılan güzel hikayeleri indirme ihtiyacı da ortaya çıkıyor. Instagram story indirme konusunu detaylı bir şekilde sizler için ele aldık.

Instagram Story İndirme Nedir?

 

Instagram story indirme, Instagram platformu üzerinde kişilerin paylaşmış olduğu hikayeleri mevcut cep telefonlarına ya da bilgisayarlarına indirmesidir. Ancak bu işlem sanıldığı kadar basit değildir. Instagram, paylaşılan gönderilerin, hikayelerin indirilmesine olanak tanımaz. Bu sebepten dolayı mutlaka üçüncü parti uygulamalardan destek almak gerekir.

 

Instagram Story İndirme Nasıl Yapılır?

 

Instagram kullanıcıları tarafından en çok merak edilen konu da budur. Instagram story indirme işlemini temel olarak 3 farklı şekilde yapılabilir. Bunlar Android, IOS ve bilgisayar olmak üzere üç farklı indirme yoludur. Her bir işletim sistemi için Instagram story indirme işlemi mantık olarak aynı olsa da farklı uygulamalardan da yararlanılabilir.

 

Android ve IOS Telefonlar için Instagram Story İndirme Nasıl Yapılır?

 

Android ve IOS işletim sistemine sahip olan telefonlar Instagram stroy indirme işleminden iki farklı şekilde yararlanabilir. İlk olarak paylaşılan hikayeyi ekran görüntüsü ile galerinize kaydedebilirsiniz. Daha sonra kaydettiğiniz bu görüntüye giderek gerekli düzenlemeleri yapıp indirdiğiniz görseli dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

 

Instagram story indirme işleminin bir diğer yolu ise üçüncü parti uygulamalardan yararlanmaktır. Bu uygulamalar sayesinde dilediğiniz Instagram hesabının tüm hikayelerini kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Bu yöntem hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip mobil uygulamalarda geçerlidir.

 

Bilgisayara Instagram Story İndirme Nasıl Yapılır?

 

Bilgisayarınıza Instagram hikayelerini indirmek için yapmanız gereken işlem oldukça basit. Bunun için yapmanız gereken işlemler aşağıda verildiği gibidir,

 

SosyalDanışman internet sitesinde Story indirme aracına giriş yapın.

Mobil cihazlardan farklı olarak bilgisayarınıza Instagram story indirme işlemini yapmak için birkaç teknik bilgiye ihtiyacınız olacak. İhtiyaç olan tüm bilgileri sizlere detaylı bir şekilde paylaşacağız.

 

Instagram Müzikli Hikaye İndirme

 

 

Instagram story indirme işlemini aynı şekilde müzikli hikayeleri indirmede de kullanabilirsiniz. Paylaşılan bir müzikli hikayeyi indirmek için yapmanız gereken tek şey üçüncü parti uygulamaları indirmektir. Bu uygulamalar sayesinde dilediğiniz müzikli hikayeleri indirebilirsiniz.

Çoğu kullanıcı yalnızca Instagram hikayesini değil aynı zamanda arka planda çalan müziği de indirmek ister. Bu sebepten dolayı ortaya böyle bir ihtiyaç doğmasından ötürü bu konuya da açıklık getirmek gerekir. Tıpkı normal Instagram story indirme işleminde olduğu gibi müzikli hikayeleri indirmek içinde aynı yolu kullanabilirsiniz.

 

Instagram Story İndirme APK

Instagram story indirme işlemini tüm bu yöntemler dışında apk olarak da indirmek isteyenler olabilir. Bunun için temel olarak yapılması gereken işlemde oldukça basit ve kolaydır. Huawei gibi Appstore ve Playsotre uygulaması olmayan mobil cihazların Instagram story indirme özelliğinden yararlanabilmesi için apk indirmesi gerekir.

Apk olarak Instagram story indirme özelliğinden yararlanmak için güvenilir yazılımlar tercih edilmelidir. Aksi halde tüm bilgileriniz bir başkası tarafından ele geçirilebilir. Bu sebepten dolayı apk dosyalarını indirmek yerine, SosyalDanışman’ın Instagram story indirme özelliğini sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

WhatsApp
+902129090395
Sipariş Sorgula