+90 (212) 909 03 95

Fatura

Türkiye'nin faturalı bir şekilde hizmet veren tek kurumsal ajansıyız.

Türkiye’nin 6 yıldır yasal olarak hizmet veren sosyal medya ajansı sosyaldanisman.com, yapılan tüm satışın faturasını elektronik ortamda keserek müşterilerine iletmektedir.

 

Her ayın faturasını, bir sonraki ayın ilk iş gününde kesmekteyiz. Faturalar sitemizden sipariş verirken kullanmış olduğunuz e-posta adresine gönderilmektedir.

 

Sosyaldanisman.com, bir SMH DIGITAL LTD iştirakidir. Bundan dolayı adınıza kesilen faturalar, [email protected] mail adresinden gönderilmektedir. Bu mail adresi dışında herhangi bir adresten mail atmayız. Bundan dolayı farklı mail adreslerinden gelen postaları dikkate almamanızı rica ederiz.

 

Kurumsal müşterilerimiz, ticari bilgilerini ekletmek adına WhatsApp hattımız üzerinden muhasebe birimimize ulaşarak talepte bulunabilirler.

 

Şirketimiz Kıbrıs Serbest Liman Bölgesi’nde kurulmuştur. Bundan dolayı KDV oranımız %0’dır. Türkiye’de faturalarını gidere işleyecek kurumsal müşterilerimizin, KDV2 üüzerinden işlem yapmaları gerekir.

 

Fatura bilgilerimiz:

 

Ünvan: SMH DIGITAL LTD

Adres: SERBEST LİMAN VE BÖLGE POSTA KUTUSU NO : 1146 | GAZİMAĞUSA, KKTC

Vergi numarası: 772044665

Vergi dairesi: Gazimağusa

Ticaret sicil no: 1158

 

Tüm fatura işlemleri için mail: [email protected]

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta
yeni yılda tüm siparişlerde net %15 indirim!

Sosyal Danışman olarak ülkemizin ve dünyanın sağlıklı, mutlu, barış içerisinde bir yıl geçirmesini dileriz. Yeni yıl kampanyası kapsamında, tüm siparişlerinizde geçerli net %15 indirim için kullanmanız gereken kod: merhaba2023