İnstagram Takip Etmeyenleri Nasıl Görürüm?

İnstagram Takip Etmeyenleri Nasıl Görürüm?

Birçok sosyal medya kullanıcısı İnstagram takip etmeyenleri nasıl görürüm? Sorusunun cevabını aramaktadır. İnstagram, hayatımıza girdiği ilk zamanlardan bu yana büyük bir ilgiyle kullanılan sosyal medya alanlarından biridir. İnstagram'ın hayatımızda büyük bir yer edinmesi, bazı kavramların da önem kazanmasına neden olmuştur. Bu kavramlardan biri de takipçidir.

Özellikle İnstagram'da fenomen olmak isteyenlerin bu kelimeye yükledikleri anlam oldukça büyüktür. Bu nedenle İnstagram'daki takipçi sayısı bazı kullanıcılar için büyük bir önem arz eder. Takipçi sayısının artması için diğer kullanıcıların sizi takip etmesi gerekir. Takibi bırakanlar ise takipçi sayınızdan bir sayı düşmesi demektir.

Bu bir sayıya bile önem veren insanlar, kimin takibi bıraktığını öğrenmek isterler. Bu meraklarını gidermek için de çeşitli yollara başvururlar. İnstagram'da sizi takipten kullanıcıların kimler olduğunu bulmanız mümkündür.

İnstagram Takip Etmeyenleri Görme Siteleri

İnstagram takip etmeyenleri görme adlı web sitelerine girerek takibi bırakan kişileri görebilirsiniz. Bu sitelerden bazıları ücretsiz hizmet sağlarken bazıları da ücretli hizmet yapmaktadır. Ancak web siteleri üzerinden takip etmeyenleri bulurken dikkatli davranmanız gerekir. Çünkü bu sitelerin her biri ne yazık ki güvenilir değildir. Güvenilir web sitelerinden İnstagram takip etmeyenleri bulmaya dikkat etmelisiniz.

Güvenilir olmayan ya da hakkında kötü yorumlar yapılan sitelere giriş yaparak İnstagram hesabınızı tehlikeye atmayın. Çünkü bazı siteler hesabınıza erişim sağlayarak gizlilik politikasına aykırı bir şekilde hareket etmektedirler. Bu konularda dikkatli olmanızda fayda vardır. Hesabınızın başkalarının eline geçmesini istemesini istemiyorsanız, amacınıza ulaşmak uğruna hesabınızdan olmayın.

Tek Tek Kontrol Etme Yöntemi

Bu yöntemi sadece az sayıda takipçiniz varsa uygulayabilirsiniz. Eğer binlerce takipçiye sahipseniz, sizi takip etmeyi bırakan hesabı bulmanız, samanlıkta iğne aramak gibidir. Ancak takipçi sayınız az ise ve de vaktiniz varsa tek tek bakarak takibi bırakan kişiyi bulabilirsiniz. Eğer hesabınızın şifresini başka sitelerle ya da uygulamalarla paylaşmak istemiyorsanız, bu yolu kullanarak takip etmeyenleri bulabilirsiniz. Takipçi sayısı fazla olan kullanıcılar için bu yöntem ne yazık ki pek işe yaramaz.

Follow Meter Uygulaması

İnstagram takip etmeyenleri görmenin farklı bir yolu da telefonlarınıza indirebileceğiniz uygulamalardan sayesindedir. Follow Meter uygulamasını telefonunuza indirerek İnstagram takip etmeyenleri anında görebilirsiniz.

Uygulamayı cihazınıza indirip giriş yapmanız gerekir. Takip etmeyenleri bulabilmek için İnstagram hesabınızın da açık olması şarttır. Bu uygulama üzerinden şu gibi bilgileri öğrenebilirsiniz:

  • Takibi bırakan kullanıcıları
  • Yeni takipçilerinizin kimler olduğunu
  • Sizin takip etmediğiniz ancak sizi takip eden kullanıcıları

Bunun gibi daha farklı bilgilere de bu uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan olan Follow Weter, ücretsiz uygulamalar arasında bulunmaktadır.

Followers Tracker Pro Uygulaması

İnstagram takip etmeyenleri görmenizi sağlayacak uygulamalardan biri de Followers Tracker Pro'dur. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Uygulamayı cihazınıza indirmeniz halinde bazı hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden takibi bırakanları görmenizin yanında daha önceden yapılıp silinen yorum ve beğenileri de görebilirsiniz.

Follow Cop Uygulaması

Follow Cop uygulamasını yalnızca Android telefonlarınıza indirebilirsiniz. İnstagram hesabınıza dair çeşitli bilgileri sizinle paylaşan bu program, takibi bırakanları da görmenizi sağlar. Gayet kullanışlı bir uygulama olarak karşımıza çıkan Follow Cop, en güncel durumlarınızı sizinle paylaşır.

Uygulamaya her girişinizde bilgileriniz yeniden güncellenir ve size sunulur. Follow Cop'u diğer uygulamalardan en önemli özellik ise, İnstagram hesabınızı sahte bir hesapla takip eden kullanıcıları da görebilirsiniz. Bu yönüyle oldukça muhteşem bir fırsat sunan uygulama, basit bir kullanım özelliği taşır.