Twitter Retweet Nedir?

 

Twitter, 2016 yılında kurulan sosyal paylaşım platformudur. Retweet ise, Twitter profilinizde yazdığınız tweeti, farklı birinin kendi profilinde sizin tweetinizi paylaşmasına denir. Yani tweet paylaşma özelliğidir.

 

Bu sayının yükseltilmesi adına birçok yöntem mevcuttur. En bilinenlerinden biride, hem hızlı olması ve hemde etkili olması sebebiyle, Twitter tweet satın al hizmetidir.

 

Twitter Retweet Satın Al

 

Firmamız 2016 yılından beridir bu hizmeti kullanıcılarına sağlamaktadır. Binlerce bireysel, yüzlerce kurumsal ve onlarca fenomen Twitter retweet hizmetinden faydalanmaktadır.

 

Memnuniyetlerini sorduğumuzda ise, hepsinin memnun olduğu ifadelerinden rahatlıkla anlaşılmaktadır. Buda Sosyal Danışman’ın çalışma aşkını yükseltmektedir.

 

Twitter Ücretli RT

 

Evet, Twitter retweet hizmeti ücretlidir fakat fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. Ücretsiz olarak Twitter retweet hizmeti sağlayan siteler piyasada dolaşmaktadır. Ancak bu sitelerin güvenilirliği tartışma konusudur. Bir çoğu değil retweet göndermek, düzgün olarak dahi çalışmamaktadır. Geneli Twitter hesabınızı ele geçirmek için art niyetliler tarafından kurulmuş sitelerdir.

 

Twitter Beğeni Satın Al

 

Beğeni hizmeti retweet’in yanı sıra Twitter’in farklı bir özelliğidir. Sitemizde Twitter beğeni satın al kategorisinde satışı yapılmaktadır.

 

Twitter RT Hilesi

 

Sitemiz Twitter retweet hizmetinin satışını yapmaktadır. Hizmetimiz hile olarak görülmemelidir. Retweet gönderimlerimiz tamamen organik ve doğal yöntemler ile güvenilir olarak yapılmaktadır.

 

Twitter Retweet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Korumalı yani gizli profillerin tweetleri herkes tarafından görülememektedir. Bu sebepten ötürü gizli profillerin tweetlerine retweet gönderilmemektedir. Twitter retweet satın almaya karar verdiyseniz eğer, ilk olarak hesabınızı herkese açık yapmanız gerekir.

 

Herkese açık olan hesaplarda retweet gönderimleri sorunsuz olarak yapılabilmektedir.

 

Twitter retweet satın alırken dikkat etmeniz bir diğer konu ise, sipariş ekranında tweetinizin linkini girmenizdir. Sipariş ekranında kullanıcı adı yazarsanız eğer, sistem hangi tweete gönderim yapması gerektiğini anlayamayacaktır ve siparişi manuel işleme alıcaktır. Bundan ötürü Twitter retweet satın alırken sipariş ekranında ilgili kutuya, tweetinizin tam linkini yazmanız doğru olucaktır. Sistem direkt olarak tweetinize ulaşabileceğinden dolayı, gönderim işlemi sorunsuz olarak gerçekleştirilecektir.

 

Twitter RT Siteleri

 

Piyasada Twitter için retweet satışı yapan birçok site vardır. Ancak kullanıcılaın aklında hangisi daha güvenlidir diye büyük bir soru işareti kalmaktadır.

 

Bu konuda diyebilirizki, maalesef art niyetli site veya açılmış ve ilgilenilmeyen siteler bolca vardır. Satın alacağınız sitenin internet üzerinden yorumlarını kontrol etmeniz sağlıklı olucaktır. Bunun yanı sıra, satın alım yapmadan önce siteyle ileteşim kurarak aktifliğini teyit etmeniz faydalı olucaktır.

 

Alışveriş yaptığınız siteden fatura istemeyi unutmayınız. Fatura kesmeyen, açık adres paylaşmayan sitelerden uzak durunuz.

 

Sık Sorulan Sorular

 

Twitter Retweet Nasıl Satın Alınır?

 

Retweet satın alma işlemi için ilk olarak hesabınızda tweet olması gerekir. Şayet hesabınızda tweet yoksa, bir tweet yazarak işe koyulabilirsiniz.

 

Yazdığınız tweetin linkini kopyalamanız gerekir. Hemen ardından alacağınız miktara karar vermeli ve sipariş ekranına gitmelisiniz.

 

Sipariş ekranında sizlerden tweetin linki istenicektir. Buraya kopyaladığınız tweetinizin linkini yapıştırmanız gerekir.

 

Son adımda ise, size olan ödeme yöntemlerinin birini seçerek ödeme yapmanız gerekir.

 

İşte bu kadar. Twitter retweet siparişiniz başarıyla alınmıştır. Hızlıca hesabınıza yüklenmesi gerçekleşicektir.

 

Twitter Retweetler Ne Zaman Gelir?

 

Ödemesi yapılan siparişler anlık olarak işleme alınmaktadır. Ancak Twitter’in yapacağı güncelleme, bakım veya sistemlerimizde oluşabilecek yoğunluk gibi durumlarda, siparişin başlama süresi en geç 24 saate, siparişin tamamlanma süresi ise en geç 72 saate kadar uzayabilmektedir.

 

Twitter Retweetler Düşer mi?

 

Retweet paketlerinde kolay kolay düşüş görülmemektedir. Ancak Twitter’in ne zaman ne yapacağı belli olamayacağı için, bu konuda bir garanti vermek doğru olmayacaktır.

 

Twitter Retweet Paketlerinin Hesabıma Etkisi Nedir?

 

Etkileşimi düşük hesaplarda, retweet paketlerinin önemi çok büyüktür. Retweet yapıldıkça tweetiniz başkalarının profilinde paylaşılacaktır ve buda erişim sayılarınıza katkıda bulunacaktır. Özellikle takipçi sayısı fazla ve retweet sayısı az hesaplara bu hizmet çok tavsiye edilmektedir.

 

Twitter Retweet Satın Alırken Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Firmamız ödeme alt yapısı olarak Türkiye’nin en büyük ödeme kuruluşu olan PayTR firması ile iş ortaklığı yapmaktadır. Kart, havale, EFT veya ATM yöntemlerinden ödeme yapabilmeniz mümkündür. İsterseniz anlaşmalı olan kart markalarına taksit dahi yapabilirsiniz.