Hikaye İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Sosyal medyayı kullanmayan insan sayısı özellikle genç nesilde yok denecek kadar azdır. Öyle ki pek çok insanın birden fazla sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Dolayısıyla sosyal medyanın ne kadar önemli bir popülerlik ve prestij aracı olduğu tartışmasız bir gerçektir. Ancak sosyal medyadaki bu prestijin ve popülerliğin sağlanması adına da bazı noktalara önem verilmelidir.

En popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Instagram için bu ölçütlerden bir tanesi de hikaye izlenme sayısıdır. Ancak ne var ki bu sayıyı artırmak pek çok zaman zorlayıcı ve zaman kaybettiricidir. Kolaylaştırmak için de hikaye izlenme satın alma hizmetinden yararlanılabilir. Bu hizmeti denemek isteyenler için hikaye izlenme nasıl satın alınır? Sorusunun cevabı bu yazıda verilmiştir.

Satın Alınan İzlenme Sayısı Arttıkça Fiyat da Düşüyor

Pek çok sosyal medya ajansı, daha yüksek sayıda izlenme sayısı satın alındığı zaman daha makul fiyatlar üzerinden hizmet vermektedir. Başka bir deyişle satın alınan izlenme sayısı arttıkça, ödenecek ücret de düşecektir. Ayrıca pek çok sosyal medya ajansı, satın alınan izlenme sayısı her ne olursa olsun müşterilerine hediye izlenme sayıları da sunmaktadır. Elbette satın alınan izlenme sayısı ne kadar artarsa, hediye izlenme sayısı da o kadar artacaktır.

Şifrenin Paylaşılması Zorunlu mu?

Instagram hesapları için hikaye izlenme sayısı alanların en çok merak ettiği hususların başında da hesap şifresinin paylaşılmasının gerekip gerekmediği gelmektedir. Hesap şifresi paylaşmak kullanıcıları tedirgin edeceği gibi, müşterilerinin gizliliğine ve kişisel verilerine değer veren bir firmanın politikasına da uymayacaktır.

Özetle Instagram hikaye izlenme satın alma hizmetinde herhangi bir şekilde hesap şifresinin paylaşılmasına gerek yoktur. Aynı zamanda kullanıcıların birincil e-posta adresleri de sosyal medya ajansları tarafından talep edilmeyecektir. Yalnızca hangi hesaba bu izlenme sayılarının gönderileceğinin bilinmesi adına hesap ismi talep edilecektir.

İzlenme Sayıları Ne Kadar Sürede Gelir?

Hikaye izlenme sayısı hizmeti sunan pek çok sosyal medya ajansı otomatik sistemlerle çalışmaktadır. Bu nedenle hizmet talebi alındığı anda izlenme sayıları da otomatik olarak gelmeye başlamakta, yine çok kısa bir süre içerisinde hizmet yüzde yüz oranında tamamlanmaktadır.

Sistemlerin tamamen otomatik olmasından ötürü günün yirmi dört saati izlenme sayısı talep edilebilir. Ayrıca hizmete dair yaşanabilecek sorunlara karşı da sosyal medya ajansının canlı destek ya da Whatsapp destek birimleri müşterilere yardımcı olacak, sorularını cevaplayacaktır.

İzlenme Sayısı Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Instagram hesapları için hikaye izlenme satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunların tamamı sağlanıyorsa gönül rahatlığı ile bu hizmetten yararlanılabilir;

  • Gönderilen hikaye izleme sayıları gerçek kullanıcılara mı ait,
  • İzlenme sayısının düşmesi durumunda telafi imkanı var mı,
  • İzlenme sayıları ne zaman gelmeye başlıyor ve tamamlanması ne kadar sürüyor,
  • Hizmetle ilgili sorunlara karşı bu hizmetin alındığı sosyal medya ajansında canlı destek hizmeti var mı?

Elbette müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir sosyal medya ajansında tüm bu hususlar eksiksiz bulunacaktır. Ajansın olumlu referanslara sahip olması da bu nedenle son derece önemlidir.

Takipçi Sayısına da Katkı Sağlıyor

Instagram hikaye izleme satın alındıktan sonra takipçi satın almaya büyük oranda gerek kalmayacaktır. Zira bu hizmetin nitelikli bir sosyal medya ajansından temin edilmiş olması durumunda, hikayeleri izleyen takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşacaktır.

Bu durum da hikayelerin keşfet kısmında çıkmasını sağlayacak, böylece takipçi sayısı kendiliğinden artmış olacaktır. Zira hikayeler keşfet kısmına düştükten sonra elbette pek çok insan bu hesabı takibe almak da isteyecektir. Hikaye izlenme satın alındıktan sonra muhakkak bu hizmetin gerçek kullanıcıları mı içerdiği öğrenilmelidir.