destek@sosyaldanisman.com
+90 (212) 909 03 95

Instagram Reels İzlenme Hilesi

Instagram reels izlenme hilesi ile ücretsiz olarak reels izlenme alabilirsiniz. Instagram reels izlenme hilesi Sosyal Danışman da...

Instagram Reels İzlenme Hilesi

Instagram'da reels izlenmeleri değişken veya istediğimiz miktarlarda olamayabiliyor. Bu yüzden Google Instagram reels izlenme hilesi yazılarıyla doludur. Birçok insanın ilgisini çeken Instagram reels izlenme hilesi konusunda insanlar iyi içerikler bulabileceği Instagram reels izlenme hilesi hakkında yazılar araştırıyor.

Bu konuda Instagram’ı kullanan hemen hemen herkes Instagram reels izlenme hilesini de araştırmıştır. İnsanlar daha motive olarak Instagram’da güzel şeyler yaratabilmek için Instagram reels izlenme hilesi konusunda her geçen gün daha da bilgilenmek istemektedir.

Instagram'da Instagram reels izlenme hilesi kullanarak öne çıkan çok fazla insanın olması insanları daha da çok Instagram reels izlenme hilesi yapmaya itmektedir. Bu yüzden Instagram reels izlenme hilesi Instagram kullanıcıları açısından oldukça önemlidir.

İnsanlar genelde Instagram reels izlenme hilesi yaptıklarında bunun sonuçlarını istedikleri gibi alırlar. Bir Sosyal Danışman görevi gören bu hileler Sosyal Danışman eksikliğini sizlere hiç yaşatmaz ve adeta bir Sosyal Danışman gibi istediğiniz şeyleri yerine getirir ve belki de bu hileler sayesinde Sosyal Danışman eksikliği hissetmezsiniz. Sınırsız izlenme elde edebileceğiniz bazı siteler mevcuttur. Bu sitelere Instagram hesabınızın linkini yapıştırarak birkaç dakika bekleyerek ücretsiz ya da ücretli bir şekilde izlenme kazanabilirsiniz.

Instagram Reels Nedir?

Instagram'daki reels özelliği son zamanlarda Tik Tok'a rakip olarak geliştirilmiş bir özelliktir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar özel efektler ve sesler kullanarak paylaşımlar yapabilmektedir. Ayrıca Instagram reels özelliği sayesinde kullanıcılar daha popüler hale gelip daha fazla rağbet görebilir bu yüzden Instagram kullanıcıları Instagram reels özelliğini önemser.

Instagram Hilesi Uygulamadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Reels Paylaşım Zamanları

Instagram'da reels için en çok kullanılan günler vardır ve bu günler öne çıkmanız için oldukça önemlidir. Öne çıkmanız için bu günlerde aktif içerikler üretmeniz gerekmektedir.

Instagram reels günlerini iyi takip etmeniz sizin Instagram’da… Bir yıldız gibi parlayıp popüler olmanıza neden olur. Fakat Instagram’da reels paylaşmak için yanlış günleri seçmeniz sizin izlenme sayınızın azalmasına neden olur.

Örneğin pazartesi günleri reels videoları çekmeniz için asla ideal bir gün değildir çünkü pazartesi günleri iş günleri olduğu için insanlar Instagram’da çok fazla vakit geçiremez ve bu günlerde paylaşım yapmanız izlenme sayınızı arttırmaz. Instagram reels özelliği aşağıdaki günlerde en çok artar;

 • Çarşamba
 • Cuma
 • Cumartesi
 • Pazar

Ve de Instagram’da paylaşım yaparken sadece izlenme sayılarının fazla olduğu günlere odaklanmanız yeterli değildir çünkü Instagram kullanıcılarının çarşamba, cuma, cumartesi günlerinde de reels videolarını en çok izlediği zamanlar mevcuttur.

Bu zamanları iyi takip ederek videolarınızı en çok izlenen vakitlere denk getirerek arttırmanız gerekir. Instagram hilesi için mevcut sitelerden ücretsiz bir şekilde bu saat aralıklarında hileyi uygulayabilirsiniz. Instagram kullanıcılarının en aktif oldukları saat aralıkları ise şu şekildedir;

 • Öğlen 12:00-13:00
 • Akşam 19:00-21:00

Hafta içi izlenme oranlarının en yüksek olduğu saatler bu saatler olurken hafta sonu izlenme oranlarının herhangi bir saat aralığında da yüksek olacağı söylenir bu yüzden Instagram hilenizi hafta sonu istediğiniz saat aralığında yapabilirsiniz.

Instagram Hilesi Yaparken Akımlara Dikkat Etmek

Instagram hilenizi yaptıktan sonra kullanıcıların size aktif bir şekilde bağlanmasını istiyorsanız Instagram’daki akımlara dikkat ederek reels videoları paylaşmanız gerekir. Instagram'da insanlar mutlaka etkileşime girerek ve birbirlerinden etkilenerek reels videoları çeker. Bu insanların ortak paylaşımlarda bulunmaları bakımından önemlidir.

İnsanlara daha çok hitap etmek ve kazandığınız takipçileri elinizde tutmanız için Instagram akımlarına çok dikkat etmeniz gerekir. Bu akımlara katılmanız sizi diğer kullanıcıların önüne geçirerek popülerlik kazanmanızı sağlar.

Profesyonel İçeriklerin İnstagram'daki Yeri

Instagram hilenizi ücretsiz veya ücretli bir şekilde yaptıktan sonra içeriklerinizin kalitesine de odaklanmanız gerekir. Instagram'da en çok kaliteli içerikler ilgi görür çünkü bu içerikleri kullanıcılar daha fazla emek verildiğinden ve göze daha çok hitap ettiğinden daha çok sever. Bu yüzden Instagram kullanıcıları profesyonel içerik üretmek için aşağıdaki araçları kullanır;

 • Profesyonel Kamera
 • Çekim Işığı
 • Tripod

Bunların yanı sıra çekim yapan kişi şu araçları kullanır;

 • Camtasio Studio
 • Adobe After Efect
 • Adobe Primer

Efektler ve Sesler Kullanarak Reels Paylaşımları Yapmak

Instagram kullanıcıları reels videolarında efekt ve ses kullanımına önem verirler. Instagram reels hileleri yapan insanlar da içeriklerindeki ses ve efektlere çok ilgi gördükleri için çok dikkat ederler.

Instagram reels çekerken çeşitli efektler yaparak maske kullanabilirsiniz ve bu reels videolarınızı çok daha renkli bir hale getirebilir. Bu yüzden reels’te etkileşim kazanmak için bu efektleri kullanmanız da çok önemlidir. Fakat her reels efekti ve sesi insanların ilgisini çekmez bu yüzden insanların ilgisini çekecek şekilde videolar çekmeniz sizin Instagram’da öne çıkmanıza neden olur.

Instagramda Gönderi Açıklamalarının Önemi

Instagram'da izlenme hilesi yaparken mutlaka gönderilerinizin açıklama kısmını iyi düzenlemeniz gerekir. Bu kullanıcıların reels videolarına doğal bir şekilde daha fazla izlemelerine neden olacaktır. Böylelikle istediğinizden çok daha fazla izlenme elde edebilirsiniz. İşte Instagram’da gönderi açıklama yapmanın bu şekilde oldukça fazla avantajı vardır.

Ne de olsa insanlar içeriklerini takip ettiği sayfanın tam olarak hangi konularda hangi açıklamalarla gönderi paylaştığını önemser. Instagram'da gönderi açıklaması eklemeniz kullanıcıları kendinize bağlamanız açısından önemlidir. Açıklama için de aşağıdaki şeyleri kullanarak Instagram’daki gönderilerinizi daha net hale getirebilirsiniz;

-Açıklama

-Konum

-Hastag

Bu açıklamaları yapmanız gönderilerinizin uzun süre kaybolmamasına neden olacaktır. Eğer bu açıklamaları gönderilerinize eklemezseniz gönderilerinizin kaybolması çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Insta Story İle E-Ticaret'te Fark Yaratabilirsiniz

Instagram hilesini yaparken e-ticarette de fark yaratmalısınız. Bu uyguladığınız hileyi doğal bir hale getirir. E-ticaret için Ticimax'ı kullanmanı gerekir. Ticimax'ın içinde de şunlar bulunmaktadır;

-Insta Shop

-Instagram Story

Bunları kullanarak Instagram’da çok iyi bir profil oluşturmanız ve insanların ilgisini çekmeniz oldukça büyüktür.

Instagram'da Reels İzlenmelerini Arttırmak için Denenebilecek Yollar

Instagram’da reels izlenmelerinizi hile ile arttırarak çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Hile ile kazandığınız takipçileri kendinize bağlamak ve kazandığınız takipçileri kaybetmeme için aşağıdaki yolları denemelisiniz;

-Videolarınızın görsel kalitesini daima yüksek tutmanız gerekir.

-Videolarınızı dikey bir şekilde yayımlamanız gerekir.

-İlk saniyede izleyici yakalamanız gerekir.

-Yorumlara cevaplar vermeniz gerekir. Düzenli içerikler üretmeniz gerekir.

-Instagram limitlerine dikkat etmeniz gerekir.

Instagram'da Keşfet'in Önemi

Instagram sizi en çok keşfet sayesinde öne çıkardığı için keşfette öne çıkmanız oldukça önemlidir.

Kaliteli Instagram İzlenmeleri Nereden Alınmalıdır?

Kaliteli Instagram izlenmelerini kaliteli takipçi sitesi gibi sitelerden alabilmeniz mümkündür. Satın almadan önce izlenmelerin kaliteli ve güvenilir bir siteden satılıp satılmadığına dikkat etmeniz önemlidir.

Instagram'da Reels İzlenme Sayısı Neye Göre Belirlenir?

Reels izlenme oranlarınız büyük oranda takipçilerinizle doğru orantılıdır.

Reels Görüntülenmesinin Belirlenme Süreci

Keşfete düşen reelsler görüntülenme sürecini belirler.

Reels İzlenmeleri Keşfet'e Nasıl Düşebilir?

Reels izlenmeleri için Instagram hilesini akıllıca yapmanız gerekir. Bunun için de kaliteli içerikleri üretmenin yanı sıra insanlar tarafından çokça tavsiye edilen Instagram satın alma platformlarını tercih etmeniz gerekir.

Reels İzlenmeleri Satın Almak Keşfet'e Etki Eder mi?

Reels izlenmeleri satın aldıktan sonra keşfet kısmına videolarınızın düşmesi için sadece izlenme satın almanız değil izlenmelerinizin kalitesini belirlemeniz de önemlidir.

Instagram hilesi yaparken ister paralı ister ücretsiz hile yapabilirsiniz. Hile içeriklerinizin öne çıkmasına neden olacaktır fakat izlenme sayınızın kalıcı olması için kaliteli içerikler üremeye devam etmeniz gerekir.

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta