Instagram Yabancı Takipçi Nedir?

 

Instagram Yabancı takipçi, Türk takipçilerin aksine lokasyonu Rusya, Amerika gibi ülkelerden olan takipçilere denilmektedir. Daha çok yurtdışına hizmet veren sayfalar veya Türkiye’de bulunan yabancılara yönelik içerik üreten sayfaların tercih ettiği bir hizmettir.

 

Instagram Yabancı Takipçiler Satın Al

 

Instagram hesabınızın takipçilerini yabancı kullanıcılar ile yükseltmek istiyorsanız, Instagram yabancı takipçi hizmeti size göre olabilir. Sosyal Danışman olarak her kategoride müşterilerimizin isteklerine göre şekillendirilmiş paketler satmaktayız.

 

Yabancı Instagram takipçileri, Instagram Türk takipçilerine nazaran daha ucuza temin edilebilmektedir. Müşterilerimizin Instagram yabancı takipçi tercih etmelerinin sebeplerinden biride bundan ötürüdür.

 

Instagram Yabancı Takipçi Nasıl Alınır?

 

Instagram yabancı takipçi satın alma işlemlerinin gayet kolay bir şekilde yapılabileceğini söyleyebiliriz. İlk önce almak istediğiniz yabancı takipçi miktarını kararlaştırın ve paketinizin sipariş ekranına ulaşın. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurun ve ödemenizi tamamlayın. İşte Instagram yabancı takipçileri hesabınıza yüklenmeye başladı bile.

 

Instagram Yabancı Takipçi Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Sitemizden Instagram yabancı takipçi satın almayı düşünüyorsanız veya satın almaya karar verdiyseniz, bazı hususlara dikkat etmenizi rica ederiz.

 

  • Instagram yabancı takipçi satın alırken, lütfen kullanıcı adınızın başında (@) işareti kullanmayınız.

 

  • Instagram yabancı takipçi siparişi vermeden önce, lütfen hesabınızı herkese açık yapınız ve işlem bitene kadar gizliye almayınız.

 

  • İşlem esnasında lütfen kullanıcı adınızı değiştirmeyiniz. Aksi durumda Instagram yabancı takipçiler gelmeyi durdurur ve işlem yanar.

 

Instagram Yabancı Takipçinin Faydaları Nelerdir?

 

Hedef kitlenize göre takipçi seçimi yapmanız sosyal medyanın gücünden faydalanmanız adına çok doğru olucaktır. Bu bağlamda sadece sayısal olarak takipçisini yükseltmek isteyenler ve içeriğine önem vermeyenler veya hedef kitlesi yurtdışı olan kullanıcılar tarafından Instagram yabancı takipçi hizmetimiz sık tercih edilmektedir.

 

Doğru hedef seçimini yaptığınızda maksimum düzeyde fayda göreceğinizi söyleyebiliriz. İlk başta Instagram takipçi sayısının profilinizdeki yeri çok büyük bir öneme sahiptir. Bu sayı düşük olduğu taktirde sizi takip edenler gözünde farklı bir duruma bürüneceksiniz. Şayet Instagram takipçi sayınız yüksek ise, takipçilerin size bakış açısı ve güven duygularında değişiklik görmeniz mümkündür.

 

Sık Sorulan Sorular

 

Instagram Yabancı Takipçi Nasıl Satın Alabilirim?

 

Bu işlem için ilk önce alacağınız miktara karar vermeli ve sipariş ekranına gelmelisiniz. Sizden istenen bilgileri doldurup ödemenizi yaptığınızda, Instagram yabancı takipçileriniz anında yüklenmeye başlayacaktır.

 

Instagram Yabancı Takipçiler Gerçek midir?

 

Evet, Sosyal Danışman olarak Instagram yabancı takipçi hizmetlerimizde %100 yabancı, %100 aktif ve %100 gerçek kullanıcıları göndermekteyiz sizlere. Yabancı takipçilerin daha çok Rusya ve Amerika ağırlıklı kullanıcılardan oluştuğunu söylemek mümkün.

 

Instagram Yabancı Takipçi Fiyatları Nedir?

 

Instagram yabancı takipçiler, Instagram Türk takipçilere göre daha ucuz olarak görülmektedir.  Yaklaşık 8,90 TL’den başlayan Instagram yabancı takipçi paketleri, bütçenize ve almak istediğiniz takipçi miktarına göre fiyat olarak değişmektedir.

 

Instagram Yabancı Takipçi Bedava Alınabilir mi?

 

Hayır, Instagram yabancı takipçilerin alt yapısı dolar ile yurtdışından sağlanmaktadır. Bu bağlamda Instagram yabancı takipçileri ücretsiz edinebilmek mümkün değildir. İnternet üzerinde görülen ücretsiz takipçi siteleri yanıltma yapıyor olup, hesabınızla giriş yaptıktan sonra Instagram hesabınızı ele geçirebilmek için kurulmuş  sitelerdir.

 

Instagram Yabancı Takipçiler Düşer mi

 

Gerçek takipçilerin takibi bırakma olma imkanları Türk takipçi paketlerinde olduğu gibi yabancı takipçi paketlerinde de yaşanabilmektedir. Fakat bu oran yüksek ve göze batacak cinsten değildir. Yaklaşık %20 ile %30 arasında ortalama düşüş payının olduğunu söyleyebiliriz.

 

Instagram Yabancı Takipçi Satın Aldım. Ne Zaman Gelir?

 

Ödemenizin hemen ardından siparişiniz işleme koyulur. Yaklaşık 15 DK içerisinde siparişiniz başlar ve yaklaşık 6 saat içerisinde siparişiniz tamamlanır.