destek@sosyaldanisman.com
+90 (212) 909 03 95

Instagram Nasıl Beğeni Satın Alınır?

Instagram beğeni nasıl satın alınır? Instagram beğeni alırken nelere dikkat edilmeli? Tüm detaylar Sosyal Danışman da...

Instagram Nasıl Beğeni Satın Alınır?

Günümüzde birçok farklı alanda insanların hobilerini ve yeteneklerini sergilediği sosyal medya uygulaması bulunuyor. Twitter, Facebook, Tiktok ve Instagram en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. İnsanlar mutfak bilgilerini, günlük rutinlerini, beslenme alışkanlıklarını, çocuklar ile oynadıkları oyunları ve bazı uzmanlık alanlarını takipçileri ile paylaşıyor.

Genel konularla ilgili gündemi takip etmek ya da sadece zaman geçirmek isteyen kişiler farklı farklı sosyal medya hesaplarını kullanarak internet üzerinden bilgi alabiliyor. Bu anlamda gönderi yayınlayan ve Instagram hesabında sık sık paylaşım yapan kimseler Instagram nasıl beğeni satın alınır? sorusunu araştırıyor.

Çünkü bir gönderi ya da video yayınlandığında eğer yüksek takipçili bir hesaba sahip değilseniz aldığınız beğeni sayısı takipçi sayınızın yarısı kadar olacaktır. Bu sebeple profillerindeki beğeni sayısını arttırmak isteyen kişiler beğeni satın alma sitelerini araştırır ve bu siteler üzerinden beğeni satın alırlar.

Instagramda Beğeni Satın Alınıyor mu?

Instagram'da fotoğraf paylaşmayı, bilgiler yayınlamayı iş edinmiş, kısacası bu platformda bir blog ya da sayfa yürüten kişiler takipçi sayılarını, videolarındaki izlenme sayılarını ve beğeni sayılarını yakından takip ederler.

Bu anlamda beğeni sayısını yükseltmek isteyen kişilerin sorduğu ilk soru Instagram nasıl beğeni satın alınır? sorusudur. Sosyal medya kullanıcıları gönderilerindeki beğenileri arttırmak için birçok farklı site üzerinden diledikleri platform için beğeni satın alabilirler.

Instagram Nasıl Beğeni Alınır?

Instagram'daki hesaplarının popüler olmasını isteyen ve gönderilerinin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak isteyen kişiler Instagram nasıl beğeni satın alınır? sorusunun cevabını arıyor. Instagram son zamanlarda en çok gönderi yayınlanan ve son 12 yıldır en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Bu sebeple kişiler sayfalarında yayınladıkları gönderi ve videoların ne kadar beğeni aldığını önemsiyor.

Takipçi satın alma ve beğeni satın alma siteleri bu anlamda kişilere yardımcı oluyor. Sosyal Danışman gibi güvenilir takipçi ve beğeni satın alma siteleri bu anlamda kişilere ücret karşılığı etkileşim sağlıyor.

Instagram Günde Kaç Beğeni Yapabilirim?

Instagram’da profilleri olan kullanıcıların bilmesi gereken en önemli şeylerden bir tanesi de Instagram uygulamasının kullanıcılara koymuş olduğu sınırlardır. Bir hesap, 24 saat içinde en fazla 500 işlem gerçekleştirebilir. Bu işlemler;

 • Beğeni
 • Takip etme
 • Takibi bırakma olarak sıralanabilir.

500 işlemi geçtiğiniz takdirde Instagram işlemlerinizin hızından ve sayısından kaynaklı bot hesap olduğunuzdan şüphelenir ve işlemlerinize engel getirir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için günlük 500 işlem sınırını aşmamanız gerekir.

Instagram'da Post Beğenmek Nasıl Yapılır?

Instagram'da bir gönderiyi beğenmek için yapılması gereken işlem oldukça basittir. Bunlardan ilki gönderinin üzerine iki kez tıklamaktır. Ya da gönderinin aşağısında yer alan kalp emojisine tıklamanız gönderiyi beğenmeniz için yeterli olacaktır. Hem çift tıklama hem de kalp butonuna tıklama beğeni yapmanızı sağlar.

Instagram'da Beğeni Alma

Instagram hesabının daha fazla insana ulaşmasını isteyen kişiler zaman zaman takipçi satın alma sitelerine başvururlar. Aynı şekilde gönderilerinin daha çok kişi tarafından görüntülenmesini isteyen kişiler de etkileşim için İnstagram nasıl beğeni satın alınır? sorusunun cevabını ararlar. Dolayısıyla hem beğeni işlemleri hem de takip işlemleri için takipçi ve beğeni satan sitelerden yararlanmak mümkündür.

Instagram Beğeni Satın Al 1 TL

Instagram üzerinden etkileşimi arttırmak ve gönderilerini daha fazla kitleye ulaştırmak isteyen kişiler İnstagram nasıl beğeni satın alınır? sorusunun cevabını arıyor. Bu anlamda kişiler Sosyal Danışman gibi takipçi ve beğeni desteği veren sitelerden destek alarak daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor. Örneğin 100 Instagram beğenisi satın almak isteyen biri 2.90 TL karşılığında bu işlemi gerçekleştirebilir. Beğeni sayısı arttıkça ödenecek olan ücret de artar.

Instagram Beğeni

Sosyal medya uygulamaları üzerinden birçok tweet, gönderi, fotoğraf ve video paylaşımı yapan kişiler İnstagram nasıl beğeni satın alınır? sorusunun cevabını arıyor ve etkileşimlerini arttırmak için çokça çaba sarf ediyor.

Instagram üzerinden beğenilerini arttırmak ve takipçilerini çoğaltmak isteyen kişiler;

 • Gönderilerini dikkat çekici ve gündeme uygun düzenlemeli,
 • Reels videolarına müzik veya ses eklemeli,
 • Yayınlayacakları gönderilerin altındaki açıklama alanına uygun hashtagler eklemeli,
 • Komedi veya akım videolarının uyarlaması yapılarak profile uygun dizaynlanmalıdır.

Etkileşimlerini artırmak isteyen kişiler hedeflerini gerçekleştirmek için rutin olarak paylaşımlarını yaparlarsa ve paylaşımlarını dikkat çekici bir halde yayınlarlarsa kolayca takipçi sayılarını doğal yollarla arttırabilirler.

Bedava Beğeni Hilesi Instagram

Kişiler Sosyal Danışman web sitesine sadece yorum ekleyerek ücretsiz 50 beğeniye sahip olabilirler. Deneme bonusu olarak yorum yapan kişilere verilen bu beğeniler kişilerin hesabına ulaşmaktadır.

Instagram Gerçek Beğeni

Instagram nasıl beğeni satın alınır? sorusunun cevabını arayan kişiler zaman zaman toplu etkinliklere katılmaktadırlar. Instagram hesaplarında gerçek beğeniye ulaşmak için kişiler zaman zaman karşılıklı beğeni yaparlar. Bot hesaplara ait beğeniler hesabın keşfet oranını düşürebilir bu nedenle gerçek beğeniler her zaman için daha fazla önem taşır.

Beğeni Satın Alma

Beğeni satın alma işlemini gerçekleştirmek isteyen kişiler beğeni sayılarına göre ücret öderler. Bu anlamda İnstagram nasıl beğeni satın alınır? sorusunun cevabı alınacak beğeni miktarına göre değişir.

Instagram Türk Beğeni

Instagram üzerinden etkileşim sağlamak isteyen kişiler farklı beğeni kategorileri seçebilirler. Türk beğeni, yabancı beğeni, otomatik beğeni gibi farklı beğeni alanları sosyal danışman web sitesinde mevcuttur. Instagram nasıl beğeni satın alınır sorusu Türk Beğeni kategorisinde farklı fiyatlarla cevaplanır. Örneğin 1000 Türk beğeni fiyatı 29.90 TL olarak belirlenmiştir.

Instagram Beğeni Satın Al Ucuz

Beğeni sayısını arttırmak isteyen kişiler farklı mecralarda ucuz beğeniler satın almanın yollarını ararlar. Instagram nasıl beğeni satın alınır? ve fiyatları ne kadardır sorusunun cevabı sosyal danışman web sitesinde şöyle belirlenmiştir;

 • 250 Türk beğeni 7.90 TL
 • 500 Türk beğeni 14.90 TL
 • 1000 Türk beğeni 29.90 TL
 • 250 Yabancı beğeni 4.90 TL
 • 500 Yabancı beğeni 9.90 TL
 • 1000 Yabancı beğeni 19.90 TL

Instagram için beğeni ve takipçi satın almak isteyen kişiler bu tarz sitelerden yararlanarak etkileşimlerini artırabilirler.

Instagram 50 Beğeni Satın Al

Instagram için satın alınabilecek beğeni sayısı en az 100’dür. Bu sebeple kişiler 50 ücretsiz beğeni almak isterlerse siteye gidip isim ve soy isimleriyle birlikte yorum yapabilirler. Yorum sonrasında beğeniler hesabınıza yüklenecektir.

Instagram Kadın Beğeni Satın Al

Instagram nasıl beğeni satın alınır? kategorisinde bir tercih edilen kategori de kadın beğeni kategorisidir. Kadın hesapların yaptığı beğeni hesaplarındaki ücret tarifeleri, 100 beğeni 2.90 TL, 1000 beğeni 39.90 TL olarak değişiklik göstermektedir.

Instagram Takipçi Satın Al

Beğeni arttırma işleminde olduğu gibi takipçi sayısını arttırmak isteyen kişiler de tıpkı beğeni satın alma sisteminde olduğu gibi kategori değiştirerek o alandan takipçi satın al kısmını seçerek diledikleri miktarda takipçiyi hesaplarına taşıyabilirler. Böylece takipçi ve beğeni miktarlarını yükselterek hesaplarındaki etkileşimi arttırabilirler.

En uygun takipçi satın alma seçeneği Instagram uygulaması için 250 Türk yavaş takipçi kategorisinde 19.90 TL olarak belirlenmiştir. Bunun gibi birçok sayıda 250, 500, 1000 sayılarını arttırarak daha fazla takipçi sayısını arttırabilir.

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta