destek@sosyaldanisman.com
+90 (212) 909 03 95

İnstagram Garantili Takipçi Satın Al

Instagram düşmeyen takipçi satın al hizmeti ile hayalini kurduğun fenomenliğe adım at. Takipçi satın al hizmeti Sosyal Danışman da...

İnstagram Garantili Takipçi Satın Al

Düşmeyen takipçinin bir diğer adı ise doğal takipçi olarak adlandırılmaktadır. Bu takipçiler sadece sayıları ile bilinmezler. Her zaman aralığında takipte bulunarak beğenilerde yer alırlar. Sürekli takip halindedirler. Bu takipçilerin, sağladığı en fazla avantaj, sizin alanınızda olarak her takipte yer etmesi.

Bu şekilde her an düzenli olarak takipte kalarak, satın alma ya da yorumları ortaya sürecektir. Böyle devam ederek instagram hesabı istenilen yapıya ulaşmış olacaktır. Organik takipçi anlamının ne olduğu bu şekilde netleşmiştir. Doğal yollardan takipçi arttırma yolları da bulunmaktadır.

İnstagram Düşmeyen Takipçi Verilen Doğal Takipçi Arttırma Yolları Hangileridir?

Profil fotoğrafı Herhangi bir yerde çıktığınızda (özellikle öneriler kısmında) ilk dikkat çeken alan profil alanına eklediğiniz fotoğrafınızdır. Kullandığınız hesap kişisel hesap ise dilediğiniz fotoğraf ekleme yapabilirsiniz. Fakat belirlenen bir hesap amacı için açılmışsa, gelen ziyaretçilerin dikkatini çekmesi gerekmektedir.

Bilinen bir markanın sayfasını yönetiyorsanız, yönettiğiniz markanın logosunu oynama yapmadan koymalısınız. Böylelikle insanlar markanızın görünen logosuna aşina olarak sayfayı takipte kalacaktır. Hangi kısım için açıldıysa, sayfanızı o şekilde temsil edecek fotoğraf koymak takipçilerin dikkatini çekecektir. Böyle yaparak organik takipçi kazanma şansınız artacaktır.

Paylaşımların Kalitesi

Profil fotoğrafı belirli anlarda, takipçi kazanmanızı sağlarken bazı anlarda yetersizdir. Genel olarak içerik kısmına bakıldığı zaman kullanıcı kendisi için herhangi bir katkı sağlamayacağını düşünüyorsa, takibi bırakır.

Bu nedenle kaliteli paylaşımlar en temel ihtiyacınız olmalıdır. Mümkün oldukça fotoğraf çekimlerinizi kaliteli makine ile bir kamerayla çekin. İmkânınızın olmadığı durumlarda ise çözünürlüğün oldukça yüksek olması durumuna dikkat ediniz. Genellikle aynı olan arka planlar kullanılması daha profesyonel bir görüntü ortaya çıkarır.

Diyelim ki, şiir sayfanız var. Hep aynı tonda (örneğin en iyi renklerden biri soluk sarıya dönük) arka plan üzerindeki, aynı punto ile yazılan yazı daha ilgi çekecektir. Güzel bir hava yaratarak sayfayı ön plana çıkaracaktır. Paylaşılan kaliteli, içerikleri bu şekilde süsleyerek Instagram takipçi arttırma yöntemlerinden en önemlisini öğrenmiş oluyorsunuz.

Paylaşımların Düzenli Olması

Takipçiler, sizden devamlılık ister. Paylaşımları sürekli olarak yapmadığınız takdirde olan takipçilerinizi de yavaş yavaş kaybedersiniz. Sosyal medyada iyi yerlere gelmek için düzenli paylaşım yapmanız gereklidir.

Günlük yapılan paylaşımlarda art arda yapılması hoş görünmemekte, bunu sürekli yapmayınız. Belirli aralıklarla yapılan paylaşımlar, daha çok dikkat çekici olmaktadır. Belirli saatte sürekli aynı zaman aralıklarında paylaşım yapmak da çok önemli. Bu şekilde insanlar sizin o saatte paylaşım yapıldığını bilecektir.

İyi takipçilerde sizin paylaşım saatinizi bilerek sürekli, o saatte sayfanıza giriş yapacaklardı. Böylelikle takipçiler sizlere güven duymaktadırlar. Böylelikle takipçinizi korurken de yeni takipçiler için olumlu bir izlenim bırakırsınız. Bu şekilde organik takipçi sayınızı yavaş yavaş arttırabilirsiniz.

Hashtag (Etiket) Kullanmanın Önemi

Eskiden gönderilerinize, sayısız hashtag yapsanız bile hiçbir sorun olmamaktadır. Şu an yapılan etiketleme işlemleri, hesabın bir süre olarak engellenmesine neden oluyor. Bu nedenle yapılan hashtaglerin 5 ve üzerini geçmemesi gereklidir.

Gönderilerinize hashtag belirttiğinizde, Instagram ortamında bu kelimeleri aratan paylaşım alanında çıkarsınız. Arama kısmına yaptığınız etiket yazıldığında, sizin aramak istediğiniz etiket çıkmaktadır. Paylaşacağınız etiket seçimlerinde dikkat edilmesi gerekli, belirli noktalar olmaktadır. Hashtag’ı paylaşıma eklemeden önce arama bölümüne yazınız.

Arama yaptığınızda bununla ilgili kaç paylaşım yer aldığı yazmaktadır. Böylece en çok paylaşım yapmakta olan, sayfanızla ilgili 5 hashtag seçerek gönderiye ilave ediniz. Böylelikle, o alandaki paylaşımlar göze çarptığında, bu işlemler organik takipçi olarak dönüş sağlayacaktır.

Doğru Zamanda Paylaşım Yapma

Doğru zamanda paylaşım yapma, ekstra beğeni ve göze çarpma demektir. Bu süreç biraz daha zaman almaktadır. Sabah yapılan paylaşımlarda, etkileşim olmayacaktır. İkindi yaptığınız paylaşımda yok ancak akşam yaptığınız paylaşımlar daha çok etkileşim alıyor. Böylece bir süre deneme yöntemi ile doğru zamanı bulacaksınızdır. Sonraki süreçte hep o saatlerde paylaşım yapmanız gerekmektedir.

Takipçilerle Etkileşim

Takipçilerle etkileşim içinde olduğunuz durumlarda, bu etkileşim takipçilere kendini değerli hissettirmektedir. Bu sebeple yapıla yorumlarda, sordukları sorularda mümkün oldukça geri dönüş yapınız. Size sorulan sorulara cevap vermeyi ihmal etmeyiniz. Mesaj atarak, bilgi almayı talep ettiklerinde mutlaka dönüş sağlayın.

Cevap vermeyi ihmal ettiğiniz zamanlarda ve ilgilenmediğiniz zamanlarda, sayfanızda yer alma ihtimalleri oldukça az olmaktadır. Değer görmediği dönüş sağlanmayan yerde hiçbir takipçi yer almak istemez. Fakat etkileşimleri sürekli tutarsanız, sizi takip etmeyi bırakmayacak sağlam takipçiler kazanmış olacaksınız.

Sayfalarla Etkileşim

Alanınıza uygun, alanında devleşmiş markalarla iletişim etkisinde olmaktan vazgeçmeyin. O markalar ile irtibatı hiçbir zaman kaybetmeyiniz. İnstagram süre altına dikkat çeken yorumlar ekleyiniz.

Yazdığınız yorumlar dikkat çekici olduğu takdirde insanlar merak edip profilinizi araştıracaklardır. Gönderilerinizi beğendikleri anda, organik takipçi sayınızı yükseltmiş olursunuz. Sürekli tanınan sayfayı inceleyen takipçiler, o kısımlara tamamıyla ilgi duymakta olan kişilerdir. Böylece sizin istediğiniz tür takipçiler olmaktadırlar.

Aynı zamanda sayfa yöneticileri ile irtibat içinde olunuz. Böylece sizin sayfalarınızı önermelerinde etken sağlamış olursunuz. O sayfalara kendi üretiminiz olan veya herhangi bir hediye iletebilirsiniz. Sayfaların aldıkları hediyeniz ile beraber sizi etiketleme yapmalarını isteyebilirsiniz. Teklifinizi kabul eden hesaplar sayesinde takipçi sayınızda oldukça yüksek bir artış olacaktır.

Sayfanızın Reklamını Verme

Yukarıdaki yöntemlerin ücret dışı yöntemlerdir. Sürecin iyi bir şekilde işlemesi için sayfaların reklam yapması etkili bir işlemdir. Reklamınızı yapan sayfalar, sayfanız o kişilerin görebileceği kısımlarda yer alır. Böylece kişilerin hesaplarınıza girme ve takip etme olanağı daha yüksektir. Belirli bir ücret ile sonuç alındığı takdirde, belirli en büyük avantaj ise sıfır riskli olmasıdır.

Bu sebeple en etkili ve kolay yöntem budur diyebilirsiniz. Genellikle sayfa reklamında belirlenen paketler mevcuttur. Bu sayfalar arasında inceleme yapılarak, size en uygun olan paketi seçebilirsiniz. Belirli olan her paket, bir görüntüleme öne sürmektedir. Yani az paraya daha az görüntüleme.

Karşılıklı Takip

Yukarıda organik takipçi arttırma noktasında etkili dokuz süreç gösterilmiştir. Belirlenen yöntemler oldukça etkilidir. Uygulandığı takdirde profesyonel olarak, en basitinden profesyonelliğinize katkı edecektir. Bütün bu yöntemlerin etkili olması ile en hızlı sonuç veren bu madde.

Karşılıklı takibin etkili olması için, paylaşımlarınıza uygun olan tanınmış bir kişinin Instagram hesabı bulun. Bu hesapta yapılan paylaşımları kimler beğenmiş çok önem kazanmaktadır. Gönderilerinizi beğenen kişileri takip altına alınız.

Böylelikle sayfalarınızı fark ederek sizi takipte bulunacaklardır. Yorum atan ve beğenen kişilere, takip atılmasının amacı ise bu alanda etkileşimin yüksek olacağı kişilerdir. Özellikle kısma dikkat etmek gerekmektedir. Böylece takipçi sayınız oldukça rahat ve hızlı bir şekilde artmaktadır.

Ancak takip isteği gönderirken, sınır ihlali yapmamaya dikkat etmek gerekir. Günde 50 üzeri takipçi isteği atmak hesabınızın geçici olarak engellenmesine sebep olabilir. Bu şekilde sayı 50 üzerini geçmemekte, böyle takibi eş zamanla yapmayınız. Belli aralıklarla takip etkileşimde kalmaya dikkat ediniz. Bu şekilde Instagram tarafından olağan üstü bir durum şeklinde anlaşılır. Böylelikle hesap hareketleriniz geçici süre kapatılır. Instagram düşmeyen takipçi satın al ile ilgili işlemlerinizi Sosyal Danışman bularak tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde gerçek takipçi satın alarak takiplerinizi yükseltebilirsiniz.

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta