+90 (212) 909 03 95

Blogumuzdan Makaleler

Sosyal medya'ya dair bilgilendirici içerikler.

Toplam
388 İçerik

İnstagram'da Kişileri Yoruma Etiketlemek

Birçok sosyal paylaşım uygulamalarında etiketleme işlemini yerine getiren kullanıcılar, Instagram'da kişileri yoruma etiketlemek konusunu da araştırır.

Çalınan Facebook Hesabını Geri Alma İşlemi

Facebook hesabı çalınan kullanıcılar, çalınan Facebook hesabını geri alma işlemi nasıl yapılır araştırmalıdır. Facebook kendi verilerini koruma altına almak...

Facebook Arkadaş Listemi Nasıl Gizleyebilirim?

İnsanların sosyal medyada birçok hesabı bulunuyor. Gün geçtikçe bu uygulamalar her gün artıyor. Çünkü teknoloji her geçen gün artıyor.

Facebook Beğendiğim Sayfaları Nasıl Bulurum?

Facebook beğendiğim sayfaları nasıl bulurum? Facebook, 4 Şubat 2004 senesinde Mark Zuckerberg tarafınca kurulan bir sosyal paylaşım ve...

Facebook Erişim Engelini Kaldırma

Facebook hesabında paylaşımdan, yorumdan ya da beğenilen herhangi bir şeyden kaynaklı olarak erişim kısıtlaması ile karşılaşılır.

Facebook İşletme Hesabı

Facebook işletme hesabı, firma ve işletme sahiplerinin kendi markalarını tanıtmaları için oluşturulmuş ücretsiz bir platformdur. İşletme hesabınızı...

Facebook Kart Eklerken Kapatıldı

Facebook Kart Eklerken Kapatıldı uyarısını almamak ve hataları önlemek için şu adımları izleyebilirsiniz. Reklam hesabınız için tanımladığınız kartın...

Facebook Reklam Hesabı Satın Alma

Günümüzde Facebook pek çok firma tarafından reklam vermek amacıyla kullanıldığı için Facebook reklam hesabı satın alma oldukça popüler bir hizmettir.

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme

Milyonlarca kullanıcısı olan Facebook uygulamasının merak konusu olan facebook silinen mesajları geri getirme hakkında sizlere detaylı bilgiler sunacağız.

Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu

Bu günlerde en çok kullanılan ve popüler uygulama olan Instagram, bazen "Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu" şeklinde uyarı verebilmektedir.

Facebook Toplu Mesaj Silme İşlemi

Sosyal medya üzerinde en çok kullanılan platformlardan biri olan facebook toplu mesaj silme işlemi nasıl yapılacağı konusunda sizleri bilgilendirmek isteriz.

Facebook Videolar Oynatılamıyor Sorunu

Sosyal medya kullanıcıları bazen facebook videolar oynatılamıyor sorunu karşı karşıya kaldıklarında ne yapacaklarını bilemezler.

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta
yeni yılda tüm siparişlerde net %15 indirim!

Sosyal Danışman olarak ülkemizin ve dünyanın sağlıklı, mutlu, barış içerisinde bir yıl geçirmesini dileriz. Yeni yıl kampanyası kapsamında, tüm siparişlerinizde geçerli net %15 indirim için kullanmanız gereken kod: merhaba2023