destek@sosyaldanisman.com
+90 (212) 909 03 95

500 Instagram Takipçi Satın Al

500 Instagram takipçi satın al paketleri ile fenomen adayı ol! Sosyal Danışman Instagram takipçi satın al hizmetini hemen dene.

500 Instagram Takipçi Satın Al

Instagram, büyük markalar kadar doğrudan satış yapmak isteyen küçük işletmelerin de gözdesi olan bir platformdur. Bu sebeple, hedef kitlesine ulaşmak isteyen hesaplar arasında oldukça sert bir rekabet yaşanıyor. Firma, müşterilerine 500 Instagram takipçi satın al konusunda yardımcı oluyor. Uzman bir kadroyla yoluna devam eden firma, büyük veya küçük tüm tüm hesaplar için çözüm ortağı oluyor. Hesabını büyütmek isteyenler, firmadan hizmet aldıktan sonra, aradaki değişimi kolayca fark edebiliyorlar.

Instagram Takipçi Neden Önemlidir?

Instagram algoritması, bir gönderiyi, öncelikle o gönderiyi paylaşan hesabı takip edenlere gösteriyor. Yani, söz konusu hesabı ne kadar fazla kişi takip ediyorsa, gönderisi o kadar fazla kişiye ulaşır.

Temel amaç, en fazla kişiye ulaşmak olduğu için, takipçi sayısını arttırmak, yoğun olarak başvurulan bir yöntemdir. 2016'dan beri sektörde yer alan Sosyal Danışman hızla yükselmek isteyen müşterileri için gerçekçi çözümler geliştiriyor. Takipçi sayısı artan hesabın gönderisi çok daha fazla kişiye ulaşıyor ve çok daha fazla etkileşim alıyor.

Instagram Takipçi Paketleri

Instagram takipçi paketleri, her bütçeye hitap edecek şekilde özelleştirilmiştir. Az bir bütçeyle hesabını büyütmeyi amaçlayanlar, buna uygun paketleri tercih ediyorlar. Profesyonel hesaplar ise, çok fazla sayıda takipçi satın alabiliyorlar.

Firma, Türk takipçi, Türk bayan takipçi, yabancı garantili takipçi paketleriyle hizmet sunuyor. Müşteri, bu kategorilerden herhangi birini seçerek, sipariş verebiliyor. Müşteri, 500 Instagram takipçi satın al hizmetinden faydalanabildiği gibi, çok daha yüksek sayıda takipçi hizmetinden de faydalanabiliyor.

Instagram Takipçi Satın Al Ucuz

Firma, önceliği fiyat olan müşterilerinin beklentilerine tam anlamıyla yanıt verebilmeyi başarıyor. Müşteri, 500 Instagram takipçi satın al için 12 -13 TL civarında makul bir bedel ödüyor.

Türk Takipçi Satın Al

Türk takipçi paketleri, 250 takipçiden 40 bin takipçiye kadar seçenek sunuyor. Bununla beraber, Sosyal Danışman Türk takipçi paketleri, yavaş ve hızlı olarak da ayrılıyorlar. Müşteri, hesabını gerçek Türk hesaplar takip etsin istiyorsa, kendisine en uygun olan sayıyı seçiyor. Bunun sonrasında, yavaş ya da hızlı olmasına göre farklı sürelerde teslim ediliyor.

Türk Bayan Takipçi Satın Al

Instagram'daki bazı markalar, kadınlara yönelik ürün ya da hizmet sunuyor olabilirler. Bu noktada, sadece Türk bayan takipçi satın almaları kendileri açısından akıllıca oluyor. Bayanların yoğun olarak takip ettiği hesap, başka bayanların da takip etmelerini sağlıyor. Firmadan, sadece Türk bayan takipçi satın alınabiliyor. 1000, 3000, 5000 veya daha fazla sayıda takipçi satın almak mümkün.

Yabancı Garantili Takipçi Satın Al

Önceliği ekonomi olanlar, Yabancı Garantili Takipçi paketini tercih ediyorlar. Firmanın 500 Instagram takipçi satın al hizmeti için yalnızca 12,90 TL ödenmesi yeterli oluyor. Firma, her bütçeye, her talebe yanıt verebiliyor.

Instagram Takipçi Fiyatları

Instagram'daki hesapların büyüklükleri ve buna bağlı olarak takipçi talepleri farklı oluyor. Küçük hesaplar, daha az sayıda takipçi satın alıyorlar. Kurumsal hesaplarla, fenomen hesaplar ise fazla sayıda takipçi satın alıyorlar. Müşteriler, Sosyal Danışman tarafından sunulan paketlerde mutlaka kendilerine uygun olan bir paket buluyorlar.

 • 250 Türk Yavaş Takipçi, 19,90 TL
 • 250 Türk Hızlı Takipçi, 22,90 TL
 • 500 Türk Yavaş Takipçi, 39,90 TL
 • 500 Türk Hızlı Takipçi, 44,90 TL

Buna ek olarak, 40k Türk Yavaş Takipçi, 2299,90 TL ve 40k Türk Hızlı Takipçi, 2599,90 TL'den satılıyor.

 • 1000 Türk Bayan Takipçi, 149,90 TL
 • 3000 Türk Bayan Takipçi, 359,90 TL
 • 5000 Türk Bayan Takipçi, 599,90 TL
 • 10k Türk Bayan Takipçi, 999,90 TL

Bunların yanında, 20k Türk Bayan Takipçi, firmadan 1899,90 TL'den satın alınabiliyor.

 • 500 Yabancı Garantili Takipçi, 12,90 TL
 • 1000 Yabancı Garantili Takipçi, 25,90 TL
 • 3000 Yabancı Garantili Takipçi, 77,90 TL

Görüldüğü gibi firmada her talep için uygun bir paket yer alıyor. Müşteri, ihtiyacı neyse, o paketi site üzerinden kolaylıkla satın alabiliyor.

500 Instagram Takipçi Alınır mı?

Bazı kişiler, Instagram takipçi satın alma işleminin çok pahalı bir işlem olduğunu düşünüyorlar. Az sayıda takipçi satın almanın mümkün olmadığını düşünüyorlar. Oysa, firma, 500 İnstagram takipçi satın al hizmeti sunuyor. Müşteri, sadece takipçinin Türk mü, yabancı mı olacağına karar veriyor.

Instagram Takipçi Satın Almak Güvenli mi?

Sosyal medya, hayatlarımızın tam merkezine yerleşmiş durumda. Burada yaşanan rekabet, büyük markaları da etkiliyor. Büyük markaların ve fenomenlerin bile takipçi satın aldığı biliniyor.

O halde, takipçi satın almanın hesaba zarar vereceğini söylemek için bir neden yok. İşte, Sosyal Danışman müşterilerinin rekabette ön plana çıkabilmesi adına hizmet sunuyor. Bugüne dek, birçok mutlu müşterisi olan firma, müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Instagram Takipçi için Şifre İsteniyor mu?

Müşteri, 500 İnstagram takipçi satın al ya da daha fazla takipçi için firmadan hizmet alıyor olsun, kesinlikle şifre istenmiyor. Firma, güvenlik kaygısı sebebiyle şifresini vermek isteyemeyenlere hak veriyor. Bu sebeple, hiçbir müşterisinden şifre talep etmiyor. Müşteriler, gönül rahatlığıyla firmadan hizmet alıyorlar.

Instagram Takipçi Satın Alma İşlemi

Müşteri, söz gelimi 500 İnstagram takipçi satın al hizmetinden faydalanmak istiyor. Öncelikle paketin üzerine tıklıyor. Açılan pencerede, ilgili alana kullanıcı adını yazıyor ve kanal linkini yapıştırıyor. Son aşama ise ödeme aşamasıdır.

Güvenli Ödeme Yöntemleri

Firmanın 500 Instagram takipçi satın al hizmetinden yararlanan ve ödeme yapması gereken müşteri, bunun için farklı seçenekler arasından tercih yapabiliyor.

 • Havale
 • EFT
 • Mobil Ödeme

PayTR, firmanın ödeme konusunda iş ortağıdır. Ödemelerde 3D güvenlik protokolü uygulanır. Ödeme için müşteriye bankadan kod gelir. Kod girilmeden ödeme gerçekleşmez. Bu sebeple, internet alışverişlerinde hep tedirgin olan birçok kişi, firmadan rahatça alışveriş yapıyor ve Instagram'da hızlı bir şekilde yükseliyorlar.

Hızlı Teslimat

Müşteri, 500 Instagram takipçi satın al hizmetinden faydalanıyor. Uygun fiyatlardan memnun, Şimdi, sırada hızlı teslimat beklentisi var. 500 Türk yavaş takipçi, 24 saat içinde teslim edilir. 500 Türk hızlı takipçi 15 dakika içinde teslim edilir. Aynı şekilde 500 yabancı gerçek takipçi de 15 dakika içinde teslim ediliyor.

Bayan takipçiler ise, daha spesifik bir eşleme gerektirdiği için ortalama 1 haftada teslim ediliyor. Müşteri, tüm parametreleri gözden geçirerek, firmanın hizmetini buna göre değerlendiriyor. Bu değerlendirme sonucunda, firma sektörde birçok kişi ve kurumun çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Garantili Takipçi Satın Al

Sektörde uzun bir süredir, faaliyet göstermekte olan firma, 500 Instagram takipçi satın al hizmetini de 10k takipçi hizmetini aynı ciddiyetle yürütüyor. Firmadan hizmet alan müşteriler, takipçilerinin asla düşmeyeceğini, eksilmeyeceğini biliyorlar. Firma, hızla yükselmek isteyenlere, garantili ve aynı zamanda ekonomik sosyal medya çözümleri sunuyor.

Profesyonel Sosyal Medya Hizmeti

Instagram, sürekli olarak değişiyor. Yeni özellikler kazanması Instagram'a olan ilgiyi arttırıyor. Profesyonel hizmet sunan Sosyal Danışman tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve hizmetini buna göre güncelliyor. Müşteriler, saat kaç olursa olsun, siteye giriş yaparak, sipariş verebiliyorlar. Firmanın uzman kadrosu, gelen tüm talepleri, sorulan tüm soruları önemsiyor. Bu sayede, hizmet kalitesini üst seviyede tutmayı başarıyor.

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta