destek@sosyaldanisman.com
+90 (212) 909 03 95

10K Instagram Takipçi Satın Al

10k Instagram takipçi satın al hizmeti Sosyal Danışman da... Hemen ziyaret et ve fenomen olma yolunda hızlıca ilerle!

10K Instagram Takipçi Satın Al

Instagram hesabını oluşturarak belirli işlemler ve amaçlar için paylaşımlar yapmaya başlayanlar kısa sürede takipçi sayılarını artırmayı planlıyor. Takipçi artışları doğal yollarla ya da takipçi satın al işlemleri ile yapılabiliyor. 10K Instagram takipçi satın al seçenekleri için kullanıcılar, paket seçimlerini kullanıcı türlerine göre yapabiliyor. Paketler, Türk, yabancı, bayan takipçi gibi farklı içeriklerle sunuluyor.

10K Takipçi Satın Al Hizmeti Nedir?

Instagram hesabı için 10K takipçi satın alma işlemi, hazır paketleri ücret karşılığında alarak hesabın daha fazla kullanıcı tarafından takip edilmesi demektir. Sosyal Danışman web sitesinde 10K takipçi seçenekleri için şu paketler yer alıyor.

 • 10.000 Türk hızlı takipçi,
 • 10.000 Türk yavaş takipçi,
 • 10.000 Yabancı gerçek takipçi,
 • 10.000 Bayan takipçi,

Hizmetler kategorisi üzerinden Instagram sayfasındaki paket türlerini inceleyenler, güvenli işlem adımları ile takipçi satın alma işlemlerini yapabiliyor.

Instagram Türk Takipçi Paketi

Sosyal Danışman sitesinde yer alan Instagram takipçi paketleri güncel olarak hazırlanıyor ve uygun fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Instagram Türk takipçi paketleri içeriklerinin tamamının %100 gerçek kullanıcılardan oluşması, satın alma işlemini yapanlara büyük avantajlar sağlıyor. Türk gerçek kullanıcılı takipçi paketlerinin sunuluyor olması, sektörde, dikkat çeken ve takipçi satışı yapılan web site olmasını sağlıyor.

10K Instagram Takipçi Paket Seçimleri

10K Instagram takipçi satın al pakt seçimleri yapılırken, birçok kullanıcı nelere dikkat edeceği konusunda yeterli bilgiye sahip olmayabiliyor. Web sitesinde gösterilen tüm iletişim ve destek hizmet seçenekleri, takipçi satın al paketleri içerikleri ve yapılacak işlemler hakkında bilgi verilmesini sağlıyor.

Paket seçimlerini yaparken gerçek kullanıcılardan oluşmasına dikkat edilmelidir. Bot kullanıcılar herhangi bir etkileşimde bulunmaz ve Instagram tarafından bot kullanıcı olduğu tespit edildiğinde hemen silinebilir. Güvenilir hizmet veren site seçildiğinde ücret ödenerek alınan paketlerin tamamı gerçek kullanıcılardan oluşacaktır.

Instgram Takipçi Paketleri Satın Al İşlem Adımları

10K İnstagram takipçi satın al paketlerini hangi kullanıcı türü kategorisinde seçeceğine karar verenler satın alma işlem adımlarını yapmaya başlayabiliyor. Tüm hizmetler güvenilir olarak sunulduğu için satın alma işlemleri de kullanıcılara destek hizmetlerinden faydalanılarak sunuluyor. Online satın alma işlem adımları şöyledir.

 • Web sitesi erişimi,
 • Hizmetler bölümüne giriş,
 • Instagram ve takipçi paketleri sayfasına giriş,
 • Kullanıcı özelliklerine göre paketleri incele butonu seçimi,
 • Tüm takipçi paketlerini inceleme ve 10K seçimi,
 • Kullanıcı ve iletişim bilgilerini yazma,
 • Ödeme işlemlerini yapma,

Kullanıcılar bu işlemleri yaptıktan 15 dakika sonra yeni kullanıcılar Instagram hesabına aktarılmaya başlanacaktır.

10K Instagram Takipçi Sayısı

10K İnstagram takipçi satın al daha çok Instagram hesabını yeni oluşturan kullanıcılar tarafından yapılıyor. Instagram profillerinin sosyal medyada görülmesini ve hesaplarının incelenmesini isteyenler bu yöntemi kullanıyor. 10K takipçinin hesaba sunacağı katkılar şunlardır.

 • Instagram tarafından gösterim oranı artar,
 • Erişimlerde üst sıralarda gösterilmeye başlanır,
 • Yapılan her paylaşım anında en az 10.000 kullanıcıya ulaşır,
 • Paylaşımların izlenmesi ya da beğenilmesi keşfette yer almayı sağlar,
 • Kullanıcı etkileşimi oluşur ve hesabın kalitesi artar,
 • Geniş kitlelere ulaşım kolaylaşır.

Instagram takipçi sayılarının artması, hesapların kullanım amaçlarına göre faklı etkilerin görülmesine neden olacaktır.

Instagram Takipçi Paket İçekleri

Sosyal medya hesaplarının büyümesini sağlayan kullanıcı sayıları, farklı karakteristik özelliklere sahip kullanıcılardan oluşabiliyor. Sosyal Danışman web sitesi, erişim yapan ve takipçi satın al işlemlerini yapmak isteyen müşterilerine farklı kullanıcı içeriklerine sahip paketleri sunuyor.

 • Türk hızlı takipçi satın al,
 • Türk yavaş takipçi satın al
 • Yabancı garantili takipçi satın al,
 • Türk bayan takipçi satın al,

Kullanıcı özelliklerine göre seçim yaptıktan sonra 10.000 takipçi sayılı paketler için satın al butonu seçilir ve işlemlere başlanır.

10K Instagram Gerçek Takipçi

10K İnstagram takipçi satın al yaparken, erkek, bayan, Türk, yabancı seçimlerini yapabiliyorsunuz. Kullanıcı özelliklerine göre belirlenen paketler farklı kategorilerde sunuluyor. 10.000 takipçi sayısına ihtiyaç duyanlar, satın al işlemlerini yaparken, gerçek kullanıcılardan oluşturulmuş olan paket türlerini tercih edebiliyor.

%100 gerçek kullanıcılardan oluşan paketler, Instagram hesaplarının kalitesini artırırken oluşan etkileşimlerden dolayı doğal takipçi artışında da katkı sunuyor.

Güvenilir İşlemlerle Takipçi Satın Al

Instagram takipçi satın al işlemlerinde, hizmet sunan web sitesinin güvenilir olması hem uygun fiyat hem de hesap güvenliği açısından önemlidir. 10K Instagram takipçi satın al işlemlerinin güvenli yapılabilmesi için işlemlerde kullanıcı şifre bilgileri istenmiyor. Şifresiz takipçi ekleme işlemleri yapıldığı için Instagram hesapları her zaman güvende kalıyor.

10K Takipçi Satın Al Paket Fiyatları

Instagram takipçi satın al paketlerinin fiyatları, içerikte yer alan kullanıcı sayısına göre değişiyor. Sosyal Danışman sitesinin sunduğu fiyat bilgileri, Türk, yabancı ya da bayan takipçi satın al paket seçeneklerinde kullanıcı sayısı aynı olsa bile fiyatlar farklı oluyor. 10.000 Türk hızlı takipçi paketi 749.90 TL, 10.00 bayan takipçi paketi 999.90 TL, 10.000 yabancı gerçek takipçi paketi 259.90 TL fiyat bilgileri ile kullanıcılara gösteriliyor.

3D Ödeme Yöntemi İle Takipçi Satın Al

Instagram hesapları için hazırlanmış olan tüm takipçi satın al paketleri havale/eft ya da kredi kartı ödeme yöntemleri kullanılarak satın alınabiliyor. Kullanıcıların hem Instagram hesapları hem de banka hesap bilgilerinin güvenliğinin sağlanabilmesi için 3D güvenli ödeme sistemi kullanılarak işlemler yapılıyor. Hesap doğrulama işlemleri yapıldığı için tüm kullanıcılar satın alma işlemlerini güvenli bir şekilde yapabiliyor.

10K Instagram Takipçi Ne Zaman Eklenir?

10K Instagram takipçi satın al işlemlerini tamamlayanlar, ödeme onayı yapıldıktan sonraki ilk 15 dakikada takipçilerin yavaş yavaş eklenmeye başladığını görebilir. 10.000 takipçi satın al paketleri için belirlenen tamamlama süresi ortalama 2 saattir. 2 saat içerisinde tüm paket içeriğinin aktarılması tamamlanmış olur.

10K Instagram Takipçi Satın Al İşlemlerinden Hesap Güvenliğinin Sağlanması

10K Instagram takipçi satın al işlemlerinden sonra takipçilerin hesaba eklenmesi sırasında Instagram hesabının her türlü güvenliği sağlanıyor. Takipçi ekleme işlemleri toplu yapılmadığı için gerçekleşen artışlar doğal artış olarak görülebiliyor. Uzman ekipler tarafından yapılan aktarma işlemleri bölümler halinde yapıldığı için hesabın zarar görmesi önleniyor ve takipçi artışı ile avantaj elde etmesi sağlanıyor.

10K Instagram Takipçisine Neden İhtiyaç Duyulur?

10K Instagram takipçi satın al ve takipçi sayısı artırma işlemlerine tüm ınstagram hesabı ihtiyaç duyar. Sosyal medyada varlığın devam ettirilmesi ve hesabın büyütülebilmesi için takipçi sayısın fazla olması büyük önem taşıyor. Takipçi satın al işlemlerine, kurumsal hesaplarda marka bilinirliği ve ürün satışlarını artırmak için ihtiyaç duyulur.

Garantili Takipçi Satın Al

10K Instagram takipçi satın al işlemlerinde kullanıcılara gösterilen paket seçeneklerinden yabancı gerçek takipçiler için 3 ay garanti seçeneği gösteriliyor. Bu paketi satın alanlar, 3 ay içerisinde takibi bırakma oranlarına göre telafi hizmeti alabiliyor. Bu takipçi sayısının korunmasını sağlıyor.

Takipçi Satın Alma Bedava Alınır mı?

Instagram hesaplarının takipçi sayılarını artırabilmek için takipçi paketi satın al işlemleri tüm online sitelerde ücretli olarak yapılıyor. Bedava takipçi satın al işlemi yapılamıyor. Ücretsiz hizmet verdiğini belirten web siteleri, kullanıcıları yanıltmakta ve hesap bilgilerinin başka şahıslar eline geçmesine neden olmaktadır.

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta