Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları


Kullanım Koşulları


Sipariş

Sitemizden verdiğiniz siparişler ödemesi tamamlandıktan hemen sonra işleme alınır ve belirtilen süre içersinde tamamlanır. bakım, yoğunluk ve güncellemeler sebebiyle tamamlanma sürelerinde aksamalar yaşanabilir. Siparişinizin durumunu sipariş numaranız ile sorgulama sayfamızdan veya canlı destekten sorgulayabilirsiniz.

Garanti

Sitemizde satılan takipçi paketlerinde kesinlikle garanti vermemekteyiz. Sitemiz verilen siparişleri tamamlamakla yükümlüdür. Sipariş tamamlandıktan sonra oluşabilecek her hangi bir düşüşte sitemiz kesinlikle sorumlu değildir.Sitemiz üzerinden sipariş veren müşterilerimiz, bu koşulu kabul etmiş sayılır.

Ödeme

Sitemiz üzerinden yapacağınız online ödemeler 3D Secure güvenlik onayından geçmektedir. EFT/Havale ile yapacağınız ödemelerde lütfen açıklama kısmına sipariş numaranızı yazınız. Hatalı Iban/isim gibi problemlerde sorumluluk kabul etmemekteyiz, bu gibi durumlarda bankanız ile görüşmeniz gerekmektedir.

İyade

Sitemizden aldığınız hizmetlerde gönderememe gibi olumsuz bir durum olduğunda isteyiniz doğrultusunda ödemeniz iyade edilir. Fakat işleme giren siparişin veya hatalı link girilen siparişin iptali yoktur. Sitemizden sipariş veren müşterilerimiz bu koşulu kabul etmiş sayılır.

İletişim

Sipariş öncesi/sonrası, bizlere 9.00-24.00 saatleri içersinde, canlı destekten, WhatsApp hattımızdan, E-posta adresimizden ve iletişim formumuzdan her konuda ulaşabilirsiniz.