Instagram Kombo Paket Nedir?

 

Instagram için oluşturulan ve bir diğer adı Instagram fenomen paket olan kombo paketlerimiz, Instagram takipçi hizmetinin yanı sıra, Instagram otomatik beğeni, Instagram otomatik izlenme ve Instagram otomatik etkileşim paketlerinide içerisinde bulundurmaktadır.

 

Özellikle her hizmeti ayrı ayrı almak istemeyenler için hazırlanan kombo paketlerimizin hesaplarınıza etkisi çok büyüktür.

 

Instagram Kombo Paketleri Neler İçerir?

 

Paketlerimiz hem takipçi, hem otomatik beğeni, hem otomatik izlenme ve hemde otomatik etkileşim hizmetlerini tek paket altında birleştirmektedir. Otomatik işlemler 1 ay boyunca yapılan 30 paylaşımı kapsar. Yani bu durumu örneklendirmek gerekirse: silver paketimizi aldığınızda hesabına 1000 adet %100 Türk organik takipçi yüklenir. Bunun yanı sıra, 1 ay boyunca kullanabilmeniz için 100 otomatik beğeni, 250 otomatik izlenme ve 500 otomatik erişim paketleri tanımlanır.

 

Mesela bir fotoğraf paylaştığınızda o fotoğrafa otomatik olarak 100 beğeni yüklenir. Ayrıca 500 etkileşimde atılacağı için paylaşımın istatistik kısmını arttırır ve keşfete çıkmasına yardımcı olur.

 

Instagram Fenomen Paketleri

 

Kombo paketlerin bir diğer adı Instagram fenomen paketleridir. Her sitede içerikleri aynı olmasada, genel mantığı aynıdır. Kısaca birden fazla hizmeti tek pakette birleştirmeye denilmektedir.

 

Instagram Türk Takipçi Satın Al

 

Sosyal Danışman sitemizde satılan kombo paketlerde, müşterilerimize %100 Türk organik takipçi göndermekteyiz. Takipçiler Instagram’da bulunan yüksek takipçili çekiliş sayfalarımız aracılığı ile gönderilmektedir.

 

Instagram Kombo Paketleri Ne İşe Yarar?

 

Kombo paketleri birçok hizmeti tek pakette topladığı için hesabınıza yapacağı etkisi büyüktür. Bir yandan takipçiniz artarken, öbür yandan beğenileriniz artıcak. Videolarınıza izlenme gelirken, paylaşımlarınıza erişimler yağacak. Bu durumda da keşfete çıkmanız kaçınılmaz olucak.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Instagram Kombo Paket Nasıl Alabilirim?

 

Sitemiz herkesin kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu sebepten ötürü her paketimizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kombo paketleri satın almak için ilk önce işlemin aktif olmasını istediğiniz hesaba karar vermelisiniz.

 

İlgili hesabın kullanıcı adının doğru olduğundan ve gizliliğinin herkese açık olduğundan emin olunuz. Almak istediğiniz kombo paketi seçip sipariş ekranına geliniz ve bilgileri doldurunuz.

 

Takipçileriniz aynı gün tamamlanır. Otomatik işlemleriniz ise 6 saat içerisinde aktif olur.

 

Kombo Paketteki Kullanıcılar Gerçek mi?

 

Evet, paket içerikleri %100 Türk, %100 gerçek ve %100 aktif kullanıcılardan oluşmaktadır.

 

Instagram Kombo Paketlerinin Hesabıma Zararı Olur mu?

 

 

Kombo paketlerimiz birçok hizmeti tek paket altında topladığı için müşterilerimiz hesaplarına zarar olabileceğini merak etmekte. Bu soruya ne olarak hesabınızın herhangi bir sorun yaşamayacağını söyleyebiliriz. Her zaman dediğimiz gibi, işlemlerimiz doğal yöntemlerle yapılmaktadır.

 

Kombo Paket Fiyatları Nedir?

 

Kombo paketlerimizin gayet hesaplı olduklarını söylemek mümkün. En uygun paketimiz 69,90 TL’den başlayan fiyatlarla satılmakta.

 

Gelen Takipçi, Beğeni, İzlenme ve Etkileşim Düşer mi?

 

Takipçiler %100 Türk ve aktif kullanıcılardan oluştuğu için bir miktar takibi bırakanlar olucaktır. Fakat beğeni, izlenme ve etkileşim tarafında bir düşüş yaşanmaz.