Takipçi Satın Almak Ne Kadar Güvenli? Riskleri ve Avantajları Nedir?

Instagram'da profiller, rakiplerinden bir adım öne çıkmak için, görünürlüğünü arttırmak için, güven sağlamak için takipçi almak isteyebiliyorlar. Ama bu konuda kafalarına pek fazla soru işareti takılabiliyor. 

SosyalDanisman.Com editörlerinin hazırladığı, "Instagram'da takipçi almak ne kadar güvenli" başlıklı yazımızda bu konuyu tamamen aydınlatacağız. 

Instagram'da takipçi almak hesabıma zarar verir mi?

Takipçi almadan önce genel olarak herkes hesabının kapanabileceğini, spama girebileceğini yada çalınabileceğini vs. düşünebiliyor. 

Hesabınız kapanmaz veya spama girmez. Bunun için algoritmalara uygun bir şekilde gönderim yapılıyor. 

Instagram takipçi hizmetlerinde şifre istenmez. Bu durumda kimseyi takip etmezsiniz ve hesabınız başkalarının eline geçmez. Şifre paylaşılmadığı sürece bu gibi işlemler kesinlikle yapılamaz. 

Sadece Instagram takipçi alma konusunda değil, hiçbir konuda şifrenizi kimseyle paylaşmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Instagram'da Takipçi  Almanın Avantajları nedir? 

Instagram takipçi hizmetlerinin güvenliği konusunda içinize su serptiysek, takipçi almanın size olabilecek faydalarından söz etsek hiçte fena olmaz. 

Araştırmalara göre, bir işletme profiline giren müşteriler takipçi, beğeni, izlenme gibi sayıların düşük olduğunu gördüğünde güven problemi yaşıyor. Bu durum işletme profili tarafından kötü bir durum haline geliyor. 

Başta takipçi sayınızı arttırmak üzere, beğeni, izlenme gibi sayılarıda arttırarak profilinize giren müşterilerinizin güvenini daha rahat kazanabileceğinizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. 

Swipe Up (Yukarı Kaydır)

Instagram hikayelerinizde link paylaşmak için Swipe Up  (Yukarı Kaydır) özelliği vardır. Ancak bu özelliği kullanabilmek için, hesabınızın 10000 takipçi bandını geçmesi gerekiyor. 

Instagram takipçi hizmeti satın alarak Swipe Up  (Yukarı Kaydır) özelliğini aktif hale getirebilir, hikayelerinizde sitenizin, yazılarınızın, ürünlerinizin linkini kolaylıkla paylaşabilirsiniz. 
 

Instagram takipçi satın alma işlemlerinizi SosyalDanisman.Com üzerinden gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler belirtilen süre içersinde başlayacaktır. 

Her türlü konuda profesyonel destek ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.